Forum www.tellenowellezycie.fora.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

streszczenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tellenowellezycie.fora.pl Strona Główna -> Cena marzeń (Rubi)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:13, 10 Wrz 2008    Temat postu: streszczenia

Tutaj będą streszczenia odcinków

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:14, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 1
Cristina, siostra Rubí, traci pracę. Prosi Rubí, by nie informowała o tym ich chorej matki, która ma duże kłopoty z ciśnieniem. Kiedy Cristina wybiera się na rozmowę o pracę, zazdrosna Rubí oblewa jej sukienkę kawą. Matka strofuje młodszą córkę. W Rubí podkochuje się kolega ze studiów, Paco. Chce jej pomóc w nauce, by mogła zdobyć pełne stypendium. Dziewczyna jednak odmawia. Informuje Paca, że nigdy nie będą parą, gdyż on nie ma pieniędzy. Maribel cieszy się na przyjazd Héctora. Rubí ostrzega dziewczynę, że powinna poinformować go o swoim kalectwie, w innym wypadku mężczyzna może nagle się nią rozczarować. Po kolejnej kłótni z siostrą, Rubí mówi matce, że Cristina straciła pracę. Refugio mdleje. W podróży do Meksyku Héctorowi towarzyszy jego przyjaciel, Alejandro. Maribel jedzie na lotnisko razem z Rubí. Prosi przyjaciółkę, by spotkała się z gośćmi jako pierwsza i poinformowała Héctora o jej inwalidztwie.

Odcinek 2
Rubí nie uprzedza Héctora, że Maribel jest kaleką. Kiedy mężczyzna zauważa aparat na nodze Maribel, jest bardzo zaskoczony. Nie podoba mu się to, że ukryła przed nim prawdę o sobie. Szybko jednak szok mija i Héctor wyznaje, że kocha Maribel za jej osobowość, nie wygląd. Rubí bardzo podoba się Alejandrowi. Tymczasem Lorena zakochana jest w Saulu, koledze ze studiów. On jednak spotyka się z jej przyjaciółką, Ingrid. Arturo, ojciec Maribel, ma zamiar opłacić studia Rubí. Goście, Héctor i Alejandro, zaproszeni zostają na kolację do domu Maribel. Arturo zastanawia się, czy Héctor jest odpowiednim kandydatem na męża jego córki. Następnego dnia wszyscy spotykają się w klubie, gdzie Alejandro uczy Rubí gry w golfa. Arturo przeprowadza poważna rozmowę z Héctorem i opowiada mu historię wypadku, w którym zginęła matka Maribel, a ona sama doznała poważnych obrażeń. Kiedy Alejandro odwozi Rubí do domu, dziewczyna dosyć bezpośrednio daje mu do zrozumienia, że pieniądze są dla niej niezwykle ważne.

Odcinek 3
Po tym jak Rubí pokazuje się w swojej dzielnicy z mężczyzną, oskarża się ją o złe prowadzenie. Lorena płacze z powodu Saula, który woli spotykać się z Ingrid niż z nią. Héctor wraca do domu przybranych rodziców, by rozpocząć przygotowania do ślubu z Maribel. Alejandro przyjeżdża do szpitala, by złożyć tam podanie o pracę. W tym samym momencie przywieziony zostaje duży transport rannych. Alejandro pomaga miejscowym lekarzom. Cała czwórka - Rubí, Alejandro, Maribel i Héctor - spotykają się na uniwersytecie.

Odcinek 4
Schorowana matka Rubí, Refugio, nagle traci przytomność. Opiekuje się nią Alejandro. Mimo wszystko Rubí jedzie na zabawę organizowaną na jej uczelni. Odbywa się także spotkanie ojca Maribel i przybranych rodziców Héctora. Arturo wciąż nastawiony jest bardzo sceptycznie do narzeczonego córki. Umówiona z Pakiem Rubí, przychodzi na uczelnianą imprezę w towarzystwie Alejandra. Rozczarowany Paco upija się i prowokuje bijatykę.

Odcinek 5
Rubí wyznaje siostrze, że zakochała się w Alejandrze. Tymczasem młody lekarz zaczyna pracę w szpitalu Buenaventura. Maribel odwiedza Refugio i prosi ją, by pozwoliła Rubí na weekendowy wyjazd nad jezioro. Héctor otrzymuje ofertę pracy w Nowym Jorku. Chce oświadczyć się Maribel podczas ich wyjazdu do Valle del Bravo. W centrum handlowym spotyka Rubí, która pomaga mu wybrać pierścionek zaręczynowy dla ukochanej. Marco składa regularne wizyty Refugio. Lola sugeruje, aby Cristina poczęstowała lekarza herbatą i kulturalnie z nim porozmawiała. Przy wsiadaniu do łodzi Maribel ma wypadek. Pancha jest świadkiem tego, jak Rubí przytula się do Héctora. Alejandro zaprasza Rubí do luksusowej restauracji nad jeziorem. Elisa informuje Maribel o planowanym wyjeździe Héctora do pracy w Nowym Jorku.

Odcinek 6
Podczas romantycznego wieczoru, Alejandro dopytuje się, czy Rubi, kochałaby go tak samo, gdyby nie miał pieniędzy. Maribel jest przekonana, że Hector chce ją zostawić, dlatego pod pretekstem złego samopoczucia prosi, by zaniósł ją do pokoju. Hector jest rozczarowany zachowaniem ukochanej. Marco zgadza się, by donia Refugio wróciła do pracy. Hector wyjaśnia nieporozumienie z Maribel i daje jej pierścionek zaręczynowy. Genaro przyjeżdża do Valle del Bravo, dowiaduje się o wypadku Maribel. Stara się przekonać Hectora, że nie powinien żenić się z niepełnosprawną dziewczyną. Maribel informuje ojca, że wychodzi za mąż. Lorena, komplementowana przez Saula, zgadza się, by pracowali na zajęciach w jednej grupie. Rubi odwiedza Alejandra w mieszkaniu.

Odcinek 7
Rubi oznajmia Alejandrowi, że pójdzie do łóżka tylko z mężczyzną, który ma zostać jej mężem. Hector zapewnia Artura, że Maribel będzie przy nim szczęśliwa. Arturo zgadza się na ich ślub, mimo, że chrzestni Hectora nie przyszli poprosić o rękę Maribel. Cristina oddaje Marco część długu. Mężczyzna jest zaskoczony. Hector mówi Maribel i Arturowi, że Alejandro nie jest zamożny. Skończył studia tylko dzięki stypendium. Paco ostrzega Lorenę przed Saulem. Uważa, że chłopak chce ją tylko zaliczyć. Hector okłamuje Maribel. Mówi, że wuj obraził się, bo Hector nie chce pomóc mu w jego firmie. Genaro wciąż nie zgadza się na ślub Hectora z Maribel. Luis mówi kolegom, że musi wyjechać do Cancun, bo jego ojciec ma kłopoty z budową. Arturo mówi Rubi, że Alejandro nie jest zamożny. Elisa zapewnia Maribel, że będzie traktować ją jak własną córkę. Rubi zrywa z Alejandrem. Twierdzi, że ją okłamał, podając się za bogatego człowieka. Elisa radzi Hectorowi, aby powiedział Maribel, czemu Genaro nie zgadza się na ich ślub. Pancha mówi Maribel, że pojedzie z nią do Nowego Jorku. Rubi tłumaczy matce, dlaczego zerwała z Alejandrem. Wybucha awantura i Refugio traci przytomność. Rubi dzwoni do Alejandra. Telefon odbiera Hector. Oferuje dziewczynie pomoc. Ojciec Loreny proponuje Paco pracę w dziale reklamy. Bermudez chce, żeby Alejandro był jego asystentem. Alejandro opowiada Marco, dlaczego Rubi z nim zerwała. Hector pokrywa koszty leczenia Refugio. Alejandro widzi, jak Hector tuli do siebie Rubi.

Odcinek 8
Alejandro oferuje Rubi pomoc. Dziewczyna odmawia. Refugio pyta Alejandra, dlaczego oszukał jej córkę. Mężczyzna wszystko jej wyjaśnia. Refugio zapewnia go, że Rubi jest w nim zakochana. Saul próbuje zaciągnąć Lorenę do łóżka. Ona jednak uważa, że najpierw powinni lepiej się poznać. Rubi obiecuje matce, że się zmieni. Cayetano odwozi Cristinę i Lolę. Cristina wpada mu w oko. Alejandro prosi Rubi, żeby przemyślała swoją decyzję. Rubi wyznaje Maribel, że pomogła Hectorowi wybrać pierścionek zaręczynowy. Cristina proponuje Marco, że pomoże mu poprawić jego zeznanie podatkowe. Alejandro mówi Hectorowi, że zwróci mu pieniądze za hospitalizację Refugio. Hector przeprowadza poważną rozmowę z Genaro. Chrzestny próbuje mu uświadomić, że ślub z Maribel będzie błędem. Hector oznajmia, że ożeni się z nią nawet bez jego zgody. Genaro ustępuje. Rubi wyznaje Maribel, że Genaro widzi w niej tylko kalekę. Dlatego nie zgadza się na jej ślub z Hectorem. Maribel boi się, że ukochany jest z nią tylko z litości. Sofia ma praktyki w Cancun. Spotyka Luisa. Omyłkowo bierze go za recepcjonistę. Okazuje się, że Refugio ma tętniaka mózgu. Nie można go zoperować. Kolejny skok ciśnienia grozi wylewem i śmiercią. Cristina i Rubi postanawiają nie mówić matce prawdy. Alejandro pociesza Rubi. Całują się.

Odcinek 9
Rubi jest rozczarowana faktem, że Alejandro nie jest bogaty. Dziewczyna nie wierzy, że jako lekarz zapewni jej dostatnie życie. Jest zakochana, ale go odrzuca. Alejandro i Hector opłacają pobyt jej matki w szpitalu. Luis zakochuje się w Sofii. Saul próbuje przespać się z Loreną. Cayetano stara się o względy Cristiny.

Odcinek 10
Marco namawia Alejandra na seks z Rubi. Pierwszego dnia pracy szef wyśmiewa ubranie Paco. Pani Refugio postanawia oddać mu garnitur męża, aby chłopak nie stracił posady. Cristina spotyka się na przemian z Marco i Cayetano. Obydwaj zyskują poparcie pani Refugio. Hector i Maribel omawiają organizację ślubu. Hector zgadza się na krótkotrwałą pracę w firmie ojca. Luis wprowadza w Cancun korektę do projektu budynku i chodzi na randki z Sofią.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:14, 10 Wrz 2008    Temat postu:

odcinek 11
Rubi prosi Hectora, by przyjął ją do pracy. W ten sposób chce mu się odwdzięczyć za to, że zapłacił za leczenie jej mamy. Refugio przerabia Pacowi stary garnitur męża. Dzięki poparciu szefa Alejandro wyjeżdża na kongres do Cancun. Pancha jest coraz bardziej nieprzychylna Rubi. Maribel ma nadzieję, że ta druga pogodzi się z Alejandrem i że znowu będą parą. Cristina umawia się z Cayetanem. Rubi jest oburzona. Nie może zrozumieć, że siostra chce spotkać się z szoferem. Refugio liczy, że dzięki pracy Rubi dojrzeje. Hector zatrudnia tę ostatnią

odcinek 12
Donia Refugio jest zaskoczona, słysząc od Maribel, że Rubi pracuje u jej narzeczonego. Paco dostaje od szefa pierwsze poważne zadanie, jest tym bardzo podekscytowany. Marco zaczyna dostrzegać zalety Cristiny. Kiedy przychodzi z wizytą do jej matki, zjawia się tam również Cayetano. Maribel i Hector zabierają Howarda do restauracji meksykańskiej. Cristina spędza z Cayetanem miły wieczór. Rubi grozi mu, że jeśli nadal będzie się spotykał z jej siostrą, może stracić posadę kierowcy Maribel. Dochodzi do spięcia między Arturem i Hectorem.

odcinek 13
Hector mówi Maribel, że nie przyjedzie po nią, bo ma dużo pracy, ale tak naprawdę idzie na obiad z Rubi. Genaro spędza czas u drugiej rodziny. Podczas wykładu Bermudez nie wspomina, że autorami badań są lekarze z Nowego Jorku. Alejandro składa sprostowanie. Bermudez zarzuca mu, że go ośmieszył, i oznajmia, że nie ma już czego szukać w jego szpitalu. Rubi mówi Hectorowi, że Alejandro ją oszukał i że nie zamierza do niego wrócić. Ojciec Loreny docenia Paca. Luis mówi Sofii, że ona bardzo mu się podoba. Tłumaczy jej, że Rubi jest jego koleżanką.

odcinek 14
Lilia prosi Genara, żeby wyznał Luisowi prawdę. Mężczyzna boi się, że straci syna. Luis mówi Alejandrowi, że zależy mu na jego siostrze. Hector próbuje się upewnić, że chce poślubić Maribel. Sofia przedstawia Luisa rodzicom. Cristina zapewnia Cayetana, że nie przeszkadza jej jego zawód. Pyta go, co będzie robił po wyjeździe Maribel. Genaro spotyka się w hotelu z Alejandrem i jego rodziną. Orientuje się, że Sofia jest dziewczyną, która wpadła w oko Luisowi. Hector pyta Rubi, po co u niego pracuje, skoro Alejandro spłaca jej dług.

odcinek 15
Rubi pilnie uczy się na uniwersytecie i pracuje w firmie Genara razem z Hectorem. Genaro poleca Luisowi wrócić do Meksyku. Alejandro traci pracę w szpitalu z powodu intrygi doktora Bermudeza. Opowiada o swojej sytuacji niedawno poznanej Victorii. Genaro postanawia zabrać Lilię z dziećmi na wakacje. Pancha jest niezadowolona, że Maribel przyjaźni się z Rubi. Dolores także nie ufa tej ostatniej. Ta wciąż interesuje się Hectorem.

odcinek 16
Rubi namawia Hectora na wspólne zakupy. Dziewczyna podbija jego serce. Rubi otrzymuje od niego biżuterię. Tymczasem ojciec Maribel nabiera zaufania do Hectora. Alejandro cierpi z powodu zerwania i tęskni za Rubi. Sofia martwi się wyjazdem Luisa. Saul zostawia Lorenę, która nie godzi się na łóżkowe amory. Carla, matka Alejandra, zaczyna mieć poważne kłopoty z pamięcią. Alejandro odzyskuje pracę w szpitalu

odcinek 17
Alejandro namawia Rubi, by zrezygnowała z ambicji i ratowała ich związek. Cayetano zaprasza Cristinę na kolację, chce jej wyznać, co czuje. Rubi jest zła, słysząc, że jej przyjaciółka opowiada o rychłym wyjeździe do Nowego Jorku. Pancha ostrzega tę pierwszą, by nie krzywdziła Maribel. Marco dochodzi do wniosku, że chciałby się związać z siostrą Rubi. Alejandro wynajmuje mieszkanie i wyprowadza się od Hectora. Rubi zabiera zdjęcie Hectora z pokoju Maribel. Millan informuje Paca, że jego propozycja nie spodobała się szefowi.

odcinek 18
Hector mówi Rubi, że odwzajemnia jej uczucie. Genaro prosi go, by jeszcze raz przemyślał, czy chce się ożenić z Maribel. Ta umawia się z Alejandrem na fizykoterapię. Lorena dowiaduje się, że Saul ma nową dziewczynę. Rubi udaje przed rodziną, że myśli o związku z Pakiem. Bermudez próbuje odzyskać zaufanie Alejandra. Cayetano przyznaje się Maribel, że spotyka się z siostrą Rubi. Ta ostatnia, czekając na przyjaciółkę w sklepie, ogląda i przymierza suknie ślubne. Maribel pyta przyjaciółkę o zdjęcie Hectora, które zniknęło z jej pokoju.

odcinek 19
Maribel informuje ojca, że chodzi na rehabilitację. Mówi też, że Cayetano spotyka się z siostrą Rubi. Arturo jest oburzony. Oznajmia Cayetanowi, że po wyjeździe Maribel nie będzie już dla niego pracował. Luis dzwoni do Sofii. Mówi jej, że zajmie się projektem w Cancun. Obiecuje, że postara się ją odwiedzić. Cayetano jest przekonany, że Cristina związała się z Markiem. Rubi idzie z Hectorem do dyskoteki. Prosi Lolę, by przekazała jej matce, że umówiła się z Pakiem. Cristina mówi Markowi, że zakochała się w Cayetanie. Mężczyzna jest załamany.

odcinek 20
Maribel urządza awanturę Hectorowi. Ten tłumaczy, że zapomniał zanieść dokumenty. Carla mówi Sofii, że idzie na uczelnię, po czym się tam nie pojawia. Ignacio wyznaje córce, że ta pierwsza ma zaniki pamięci. Alejandro zauważa, że Hector dziwnie się zachowuje. Lorena przygotowuje wieczór panieński Maribel, którą Refugio pociesza. Maribel zaprasza ją i Cristinę na imprezę. Rubi jest niezadowolona. Alejandro daje dziewczynie ich zdjęcie zrobione w Valle de Bravo. Dziewczyna drze fotografię na jego oczach. Paco przychodzi do domu Rubi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:15, 10 Wrz 2008    Temat postu:

odcinek 21
Cristina odkrywa, że Rubi nosi przy sobie podarte zdjęcie Alejandra. Siostra tej drugiej wciąż spotyka się z dwoma mężczyznami Cayetanem i Markiem. Rubi wstydzi się mamy i siostry na przyjęciu u Maribel. Ingrid obraża Cristinę i Rubi, wywołując skandal towarzyski. Hector pomaga Luisowi dokończyć projekt. Arturo ucina sobie pogawędkę z Refugio, w której wychwala Rubi jako dobrą przyjaciółkę Maribel.

odcinek 22
Podczas panieńskiego spotkania Maribel zrywa stosunki koleżeńskie z Ingrid z powodu jej zachowania wobec Rubi. Refugio dowiaduje się, że Arturto opłaca studia Rubi. Alejandro postanawia zając się akcją uświadamiania młodych ludzi, jak zachować bezpieczeństwo na drodze i zapobiegać wypadkom. Alejandro wyznaje Hectorowi, jak bardzo kocha Rubi

odcinek 23
Alejandro zwierza się Hectorowi, że nadal kocha Rubi i nie zniósłby myśli, że ona związała się z innym. Rubi ostrzega siostrę przed związkiem z ubogim mężczyzną, za jakiego uważa Cayetana. Alejandro podejrzewa, że jego matka Carla cierpi na chorobę Alzheimera. Hector podejmuje ostateczną decyzję, mimo zauroczenia Rubi, postanawia ożenić się z Maribel. Refugio odkrywa, że została okłamana przez Rubi. Zabrania jej prosić siostrę o pieniądze. Mimo niedopatrzenia formalności data ślubu kościelnego Maribel i Hectora się nie zmienia

odcinek 24
Hector odwiedza Rubi w domu i poznaje Refugio. Maribel jest zaskoczona, słysząc od Elisy, że Rubi zrezygnowała z pracy. Hector informuje Rubi, że muszą się rozstać, bo swoim romansem krzywdzą wszystkich wokół. Ta postanawia dalej o niego walczyć. Luis chce przed wyjazdem porozmawiać z ojcem o nowym projekcie, ale Genarowi nie udaje się wyjść z obiadu u Artura. Hector opowiada chrzestnemu, że zerwał z Rubi, bo związek z Maribel jest dla niego ważniejszy. Rubi idzie z Pakiem na lody, ale cały czas myśli o Hektorze.

odcinek 25
Maribel informuje Panchę, że ona i Hector wybrali już mieszkalnie w Nowym Jorku. Genaro domaga się od Rubi, by dała spokój Hectorowi. Rubi zostaje przewodniczącą stowarzyszenia studentów. Sofia poznaje Rubi i nie jest zachwycona dziewczyną brata. Lilia chce wyznać Luisowi, że Genaro nie jest jego biologicznym ojcem. Rubi podstępem wydobywa od Hildy wiadomości o dwóch rodzinach szefa.

Odcinek 26
Rubi udaje przed Hectorem, że jest w nim zakochana. Genaro jest przekonany, że udało mu się odsunąć dziewczynę od syna. Loreto projektuje suknie do ślubu dla Maribel i jej druhen. Hector gratuluje Luisowi przyjęcia projektu do realizacji. Loreto domyśla się, że Rubi marzy o zdobyciu fortuny. Refugio wybiera się na ślub Maribel, by odwdzięczyć się Arturo za ofertę pracy dla Cristiny. Pani Elisa zaprasza rodzinę Alejandra na kolację.

Odcinek 27
Hector ma za złe Rubi, że wróciła do Alejandro. Refugio dowiaduje się, że uczelniany dług córki wciąż jest niespłacony. Carla poddaje się badaniom w szpitalu, w którym pracuje Alejandro. Kupiec zainteresowany ranczami Hectora się wycofuje. Doktor Bermudez szykuje zemstę na Alejandrze. Sofia próbuje przekonać brata, że Rubi nigdy się nie zmieni. Taprosi Hectora o spotkanie, ale ten jej unika i mimo zbliżającego się ślubu z Maribel postanawia wyjechać do Valle del Bravo. Wzburzony Ignacio przerywa badanie żony i wyprowadza ją ze szpitala.

Odcinek 28
Alejandro nie może zrozumieć decyzji Rubi, próbuje ją zatrzymać. Lola jest w szoku po utracie oszczędności. Alejandro zapewnia Rubi, że więcej nie będzie próbował jej odzyskać. Ignacio nie może pogodzić się z chorobą żony. Paco wyjaśnia Valerii, że choć uważa ją za atrakcyjną, jest zakochany w kim innym. Alejandro opowiada Hectorowi o rozstaniu z Rubi. Marco wyznaje Cristinie, że wciąż jest w niej zakochany. Cristina dostaje pracę w firmie Artura. Hector jest przekonany, że Rubi naprawdę go kocha.

Odcinek 29
Hector nie ma wątpliwości, że Rubi kocha go do szaleństwa. Lola podejrzewa, że dziewczyna ukradła jej oszczędności. Maribel poddaje się fizykoterapii w szpitalu Alejandra. Intryga Rubi udaje się dziewczyna spotyka Hectora w Valle de Bravo i namawia go na wspólną ucieczkę. Alejandro planuje operację nogi Victorii. Cristina zaczyna pracę u Artura. Cayetano myśli o dalszym kształceniu. Bermudez chce wplątać Alejandra w nieuczciwą transakcję.

Odcinek 30
Hector i Rubi uciekają potajemnie. Cayetano wybiera się na ślub i wesele Maribel. Sofia i Luis mają spotkać się na ślubie. Wszyscy przygotowują się do uroczystości. Przed kościołem zbierają się zaproszeni goście. Hector przyjeżdża do Rubi i dowiaduje się, że dziewczyna nie ma paszportu ani wizy amerykańskiej. Zamiast do Nowego Jorku jadą do Cancun. Lorena usiłuje ich zatrzymać. Dziewczyna musi przekazać Maribel złą wiadomość.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:16, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 31
Lorena opowiada Alejandro, że Rubi uciekła z Hectorem. Maribel wpada w panikę, każe kierowcy zawieźć się na lotnisko. Goście, zebrani przed kościołem, nie mogą uwierzyć, że Rubi ukradła narzeczonego swojej najlepszej przyjaciółce. Na lotnisku, Hector zabiera Rubi na zakupy. Rubi specjalnie całuje Hectora na oczach Maribel. Genaro przyznaje się Elisie, że wiedział o związku Hectora z Rubi. Mimo weekendu, Valeria zastaje przygnębionego Paco w pracy, postanawia poprawić mu humor i zabiera go na festyn. Cayetano płaci Marco za wizytę u donii Refugio. Hector rezerwuje w hotelu w Cancun apartament prezydencki. Don Arturo grozi Genaro, że zniszczy całą jego rodzinę, po tym jak Hector zostawił Maribel. W urzędzie stanu cywilnego w Cancun Rubi poślubia Hectora.

Odcinek 32
Rubi, mimo ślubu z Hectorem, uświadamia sobie, że jest nieszczęśliwa. Pancha i don Arturo na zmianę czuwają przy załamanej Maribel. Marco znajduje pijanego Alejandro w barze. Maribel zamyka się w pokoju i nie chce nikogo wpuścić. Cristina zdaje sobie sprawę, że po tym, co zrobiła jej siostra, nie może już liczyć na pracę u don Arturo. Cayetano chce pomóc ukochanej w utrzymaniu domu. Elisa prosi męża, by nie zostawiał jej samej i nie jechał do CancĂşn. Rubi prosi Hectora o pierścionek, który będzie symbolem ich miłości. Luis wyznaje Sofii, że jest w niej zakochany, ale dziewczyna nie chce mieć związku na odległość. Urażony Luis odrzuca propozycję przyjaźni i odchodzi. Alejandro, mimo sprzeciwu don Arturo, odwiedza Maribel. Howard zwalania Hectora. Rubi jest zaskoczona słysząc, że nie będzie mieszkać z mężem w Nowym Jorku. Ignacio i Carla zapewniają Elisę, że nadal są jej przyjaciółmi, choć nie wybaczą Hectorowi tego, co zrobił. Maribel i Alejandro obiecują wspierać się wzajemnie w trudnych chwilach. Genaro prosi Luisa, by zerwał znajomość z Hectorem. Alejandro przekonuje siostrę, że nie powinna rezygnować z miłości mimo przeciwności losu. Rubi poznaje właściciela hotelu, w którym mieszka.

Odcinek 33
Rubi i Hector zjawiają się na prezentacji projektu, przygotowanego przez Luisa dla Yaga Pietrasanta. Luis zrywa przyjaźń z Hectorem, ponieważ ten odebrał dziewczynę bratu Sofii. Jednak prezentacja okazuje się sukcesem, gubernator wychwala projekt. Alejandro i Marco prowadzą na uczelni akcję ostrzegania przed wypadkami grożącymi kalectwem. Saul nudzi się na tych zajęciach i postanawia opuścić salę. Wkrótce potem doznaje urazu kręgosłupa, prowadząc po alkoholu.

Odcinek 34
Rubi i Hector decydują się osiąść w Cancun i poszukują odpowiedniego domu. Elisa przyjeżdża do przybranego syna, by przemówić mu do rozsądku. Wymawia mu, że związał się z Rubi, Hector grozi jednak zerwaniem stosunków z nią i Genaro. Rubi szantażuje Genara, że jeśli będzie mieszał się w jej sprawy, opowie wszystkim, że jej teść ma dwie żony. Maribel poznaje Victorię, która okazuje się przyjaciółką jej zmarłej mamy. Doktorowi Bermudez udaje się przypisać Alejandrowi winę za zamówienie wadliwego sprzętu chirurgicznego.

Odcinek 35
Hector zjawia się w domu Maribel. Przeprasza za swoje postępowanie i zawiadamia ją, że ożenił się z Rubi Maribel wpada w histerię. Marco zmienia pracę i przenosi się do Cancun. Cayetano dostaje odprawę i odchodzi z pracy u don Arturo. Valeria pokazuje projekt Paco szefowi firmy. Rubi odwiedza matkę, daje jej lekarstwa i pieniądze, ale donia Refugio wyrzuca córkę z domu. Paco dostaje awans w pracy i zajmuje miejsce swojego dotychczasowego szefa. Maribel prosi ojca, by nie mścił się na Hektorze. Genaro próbuje powiedzieć Elisie o swoim podwójnym życiu, jednak nie starcza mu odwagi. Saul przyznaje się Ingrid, że nigdy nie był w niej zakochany i tak naprawdę zależy mu na Lorenie. Alejandro zostaje zawieszony w pracy, jest podejrzany o wzięcie łapówki. Wie, że za całą intrygą stoi Bermudez. Alejandro jest wściekły, kiedy dowiaduje się od Maribel o ślubie Hectora i Rubi. Postanawia iść do dawnego przyjaciela i wyrównać rachunki. Marco namawia Alejandro, by pojechał z nim na kilka dni do Cancun. Hector dowiaduje się od Yago Pietrasanta, że Luis jest synem Genaro.

Odcinek 36
Rubi urządza dom, który kupiła z Hectorem w Cancun. Powiernikiem jej rozterek zostaje Loreto. Alejandro ma kłopot z udowodnieniem swojej niewinności. Rubi z powodu braku karty kredytowej nie może kupić mebli. Cayetano oświadcza się Cristinie, ale spotyka się z odmową. Donia Lola obiecuje pomoc. Elisa i Genaro odwiedzają Hectora. Rubi z dumą oprowadza teściową po nowym domu. Donia Lola przyjmuje od Cristiny pieniądze przyniesione przez Rubi. Hector przyznaje się Genaro, że wie o Luisie. Chrzestny opowiada mu o swoim podwójnym życiu. Operacja Saula udaje się. Cristina jest zachwycona, kiedy Cayetano śpiewa pod jej oknem serenadę, tym razem przyjmuje oświadczyny ukochanego. Rubi na przyjęciu niespodziewanie spotyka Alejandro.

Odcinek 37
W domu pani Refugio odbywa się uroczystość oświadczyn z nadprogramowym tortem, którym przynosi Paco. Cayetano oświadcza się Cristinie. Miły wieczór psuje wizyta don Napoleona, który domaga się zapłacenia zaległego czynszu. Czynsz musi zostać uiszczony do następnego dnia. Pani Refugio i bezrobotna Cristina są załamane. Rano wynajęci ludzie wystawiają ich meble na podwórko. Alejandro spotyka się w Cancun z Rubi, nadal są w sobie zakochani. Alejandro bije się z Hectorem o Rubi.

Odcinek 38
Przedsiębiorca Pietrasanta zaleca się do Rubi, której imponuje jego zamożność. Cayetano ratuje z opresji przyszłą teściową, meble pani Refugio powracają do jej mieszkania. Tymczasem Rubi urządza swój wielki nowy dom, szastając pieniędzmi męża. Sofia ma praktyki w Cancun, ku radości własnej i pracującego tam Luisa. Lilia postanawia przeprowadzić się do Genara do Queretaro. Sofia wywołuje skandal w hotelu Pietrasanty, policzkując Rubi. Ta domaga się od Yaga, aby Sofia ją przeprosiła. Wobec groźby zwolnienia z praktyk Sofia decyduje się spełnić to żądanie.

Odcinek 39
W dyskotece dochodzi do kłótni między Sofią i Rubi. Bermudezowi nie udaje się zdobyć dokumentacji badań Alejandra. Victoria zmusza dyrektora szpitala, by zgodził się wyjaśnić do końca sprawę zakupu niewłaściwego sprzętu. Rubi jest zła na Sonię, która spotyka się z Alejandro. Don Arturo zbiera informacje na temat interesów prowadzonych przez Genaro. Rubi dostaje prezent od Yago Pietrasanta, który coraz bardziej się nią interesuje. Sonia jest rozczarowana widząc, że Yago nie jest zazdrosny o Alejandra. Rubi i Hector przenoszą się do swojego nowego domu. Donia Elisa odwiedza Maribel i prosi ją, by ratowała Hectora. Paco nie jest zadowolony słysząc, że Lorena i Saul znowu są razem. Sonia zrywa z Yago. Lilia i Elisa spotykają się w biurze Genaro.

Odcinek 40
Hector wyjeżdża do Meksyku odwiedzić chrzestną. Sonia dostaje od Yago kosze kwiatów. Genaro wyznaje Elisie, że już nie kocha jej tak jak dawniej i może będą musieli się rozstać. Loreto sugeruje Rubi, że ze związku z Yago Pietrasantem wyniosłaby więcej korzyści. Don Arturo znajduje sposób, by pomóc finansowo Alejandrowi. Paco powoli uzmysławia sobie, że Lorena podoba mu się jako dziewczyna. Bermudez wymyśla sposób jak przechytrzyć Alejandra. Cristina znajduje pracę. Donia Lola namawia Cayetano, by podobnie jak ona, założył własny interes. Maribel rozmawia z ojcem o wypadku i śmierci matki. Hector jest zły na chrzestną, która nie przestaje wtrącać się do jego małżeństwa. Loreto i Romina odwiedzają Rubi w nowym domu pod nieobecność Hectora. Maribel namawia ojca, by związał się z jakąś kobietą. Pijana Rubi, z pomocą Loreto, spotyka się z Alejandro na plaży.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:16, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 41

Alejandro odprowadza Rubi do domu. Kobieta jest zła, że ukochany nie chce z nią zostać. Genaro mówi Luisowi, że akceptuje jego związek z Sofią. Mimo to, nie chce na razie jej poznać. Hector ma pretensje do Rubi o to, że go oszukała. Rubi tłumaczy mu, że zrobiła to z miłości. Hector pyta ją, gdzie była poprzedniego wieczoru. Kobieta udaje obrażoną. Oddaje Hectorowi książeczkę czekową i karty kredytowe, po czym odchodzi z domu. Rubi idzie do hotelu. Nie ma pieniędzy, ale dyrektor zgadza się wynająć jej pokój. Rubi liczy, że prędzej czy później spotka się tam z Hectorem. Saul odwiedza Lorenę w pracy i zaprasza ją na obiad. Paco ostrzega go, że jeśli znów skrzywdzi Lorenę, będzie miał z nim do czynienia. Nie wierzy, że Saul się zmienił. Rubi widzi, jak Alejandro całuje się z Sonią. Chce urządzić mu scenę zazdrości, ale Loreto ją powstrzymuje. Alejandro mówi Soni, że musi uporządkować swoje sprawy z Yago. Yago domyśla się, że Rubi ma kłopoty z mężem, skoro przyszła bez pieniędzy do jego hotelu. Proponuje jej, żeby zatrzymała się u niego. Jest w podróży, więc będzie miała cały dom dla siebie. Rubi odmawia. Cayetano pokazuje Cristinie swoją taksówkę. Hector przychodzi po Rubi do hotelu. Każe jej wracać do domu. Rubi zarzuca mu, że uwierzył, iż poślubiła go tylko dla korzyści. Oznajmia mężowi, że nie wróci do niego, dopóki nie zacznie na nowo jej ufać. Paco jest zły, że Lorena nadal spotyka się z Saulem. Wyznaje donii Loli, że zależy mu na przyjaciółce.


Odcinek 42

Yago przywozi Rubi prezenty z Montrealu. Zaprasza ją też na przejażdżkę śmigłowcem. Hector przyjeżdża po żonę. Dowiaduje się, że wyszła z Yago. Alejandro postanawia wziąć udział w konkursie na najlepsze badania w dziedzinie ortopedii. Hector nie chce rozmawiać z Luisem nawet o sprawach zawodowych. Chłopak jest zdziwiony jego zachowaniem. Yago wyznaje Rubi, że bardzo mu się podoba. Elisa przyjeżdża do Cancun. Wypłakuje się w ramię Hectora. Mężczyzna radzi jej, aby pogodziła się z decyzją Genara. Ona jednak, postanawia walczyć o męża. Sonia dowiaduje się, że Rubi mieszka u Yago. Idzie do jego domu i urządza kobiecie awanturę. Wrzuca Rubi do basenu. Yago proponuje Rubi romans. Arturo mówi Maribel, że wynajął detektywa, aby odnalazł Lilię, jego dziewczynę z lat młodości. Paco słyszy, jak Lola mówi, że otrzymała pieniądze od Rubi. Grozi, że powie o wszystkim donii Refugio. Sonia mówi Alejandro, że Rubi mieszka u Yago. Alejandro idzie tam i każe kobiecie wracać do męża. Genaro prosi adwokata, aby przygotował dokumenty rozwodowe. Mówi mu też, że zamierza podzielić firmę na dwie mniejsze. Jedna będzie należeć do Elisy.


Odcinek 43

Hector ma żal do chrzestnego, że bezprawnie przejął jego majątek. Arturo nie zgadza się, by Maribel pojechała do CancĂşn na inaugurację kliniki. Donia Elisa przez przypadek odkrywa, że Rubi posyła komuś pieniądze. Refugio dowiaduje się od Paco, że Rubi za pośrednictwem donii Loli, pomaga jej finansowo. Elisa, która na jakiś czas postanowiła zamieszkać w domu Hectora, proponuje Rubi rozejm. Carla ma coraz poważniejsze kłopoty z pamięcią. Ignacio musi częściej jej pomagać. Elisa nie chce podpisać dokumentów rozwodowych, prosi Genaro o więcej czasu. Ten zapewnia, że nigdy do niej nie wróci. Hector, mimo prośby chrzestnych, nie chce wystawić Rubi na próbę. Jednocześnie informuje żonę, że będą musieli ograniczyć wydatki. Rubi wpada w popłoch. Ignacio zapewnia syna, że stan Carli nie pogorszył się, jednak Alejandro podejrzewa, że ojciec nie mówi mu całej prawdy. Lorena dowiaduje się od Valerii, że podoba się Paco. Don Arturo przejmuje klientów firmy Genaro. Sofia dowiaduje się, że don Genaro jest ojcem Luisa. Maribel, w tajemnicy przed ojcem, jedzie do CancĂşn. Don Arturo odnajduje swoją miłość sprzed lat, okazuje się, że Lilia jest obecnie żoną Genaro Duarte. Rubi odwiedza Yago, który nie przestaje jej się narzucać. Refugio postanawia odwiedzić Rubi w CancĂşn. Cristina nie jest zadowolona z decyzji matki. Maribel zjawia się w domu Rubi.


Odcinek 44

Rubi zostaje spoliczkowana przez Maribel. Don Arturo odkrywa, że jego córka wbrew zakazom pojechała do CancĂşn. Rubi naśmiewa się z choroby dawnej przyjaciółki. Donia Elisa staje w obronie Maribel. Paco i Lorena całują się. Rubi udaje przed Hectorem, że jest zazdrosna o Maribel. Cristina i Cayetano ustalają datę ślubu. Donia Lola prosi Refugio by zabrała ją ze sobą do CancĂşn. Hector namawia chrzestną na rozwód. Alejandro spotyka się z Maribel. Elisa umawia się z mężem w domu Hectora, Rubi postanawia to wykorzystać i zemścić się na teściach. Rubi ostrzega Elisę, że jeśli z powodu jej intryg, w końcu rozstanie się z Hectorem, to właśnie on najbardziej na tym ucierpi. Sofia unika spotkań z Luisem. Maribel spotyka Hectora i wyznaj mu, że chce spróbować go odzyskać. Refugio tłumaczy Cristinie powody swojego wyjazdu do Rubi. Genaro coraz bardziej martwi się utratą kolejnych kontraktów. Alejandro przytula Maribel, kiedy pojawia się Sonia. Luis widzi jak jego ojciec całuje donię Elisę.


Odcinek 45

Luis widzi, jak Genaro całuje donię Elisę. Domyśla się, że coś ich łączy. Grozi ojcu, że pójdzie rozmówić się z tą kobietą. Wtedy Genaro wyznaje mu, że Elisa jest jego żoną. Rubi cieszy się, że prawda wyszła na jaw. Maribel i Alejandro przychodzą razem na otwarcie szpitala Victorii. Maribel przecina wstęgę. Genaro opowiada Luisowi całą historię. Chłopak wpada w gniew. Genaro prosi Rubi, żeby go zatrzymała. Boi się, że Luis powie o wszystkim Lilii. Rubi próbuje go przekonać, aby nie mówił nic matce. Wyznaje mu, że Sofia wiedziała o Elisie. Genaro źle się czuje. Mimo to postanawia wrócić do Meksyku. Gazcon mówi Yago, że Rubi kazała Luisowi przyjechać do jej domu. Luis ma żal do Sofii, że nie powiedziała mu o drugiej żonie Genara. Zrywa z dziewczyną. Genaro trafia do szpitala. Ma perforację wrzodu żołądka. Traci dużo krwi i musi być operowany, ale najpierw konieczna jest transfuzja. Niestety jego grupa krwi jest bardzo rzadka. Wszyscy szukają Luisa, mając nadzieję, że może być dawcą. Cayetano, Lola i Refugio jadą do Cancun. Arturo przyjeżdża po Maribel. Twierdzi, że córka musi być mu posłuszna dopóki żyje na jego utrzymaniu. Maribel oznajmia mu, że nie potrzebuje jego pomocy. Yago domyśla się, że Rubi zaplanowała spotkanie Luisa z Genarem. Alejandro odnajduje Luisa. Niestety mężczyzna jest pijany i nie może oddać krwi. Wiedząc, że Luis pojawi się wkrótce w szpitalu, Hector próbuje powiedzieć Elisie o drugiej rodzinie Genara. Niestety kobieta nie chce go słuchać. Maribel wie, że ojciec ma taką samą grupę krwi, co Genaro. Prosi go, aby był dawcą. Mężczyzna odmawia. Maribel obiecuje, że jeśli to zrobi, wróci z nim do Meksyku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:17, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 46
Elisa sądzi, że Lilia jest kochanką Genara. Daje jej w twarz. Luis staje w obronie matki. Wyznaje Elisie, że Lilia także jest żoną Genara, a on i Naty są jego dziećmi. Elisa jest zrozpaczona. Rubi boi się, że jeśli Genaro umrze, pieniądze Hectora trafią do rąk jednej z żon teścia. Lorena mówi Saulowi, że nie kocha go tak, jak dawniej. Wyznaje mu też, że ktoś inny zawrócił jej w głowie. Saul domyśla się, że chodzi o Paco. Ignacio i Carla przybywają do Cancun. Sonia opowiada im, co się stało. Luis żałuje, że nie może oddać krwi ojcu. Nie chce, żeby Genaro umarł. Lorena mówi Paco, że nie mogą się spotykać, dopóki nie zerwie z Saulem. Alejandro mówi Hectorowi, że jego wuj umrze, jeśli nie przetoczą mu krwi. Rubi zarzuca Maribel, że próbuje zbliżyć się do Hectora. Obraża byłą przyjaciółkę. Słysząc to, Arturo urządza Rubi awanturę. Hector staje w obronie żony. Wtedy Arturo oznajmia, że nie odda krwi dla Genara. Hector błaga go, aby zmienił zdanie. Saul żali się Davidowi, że Lorena spędza większość czasu z Paco. Mężczyzna zapewnia go, że córka nie mogłaby związać się z kimś, kto nie należy do ich sfery. Refugio, Lola i Cayetano przybywają do domu Rubi. Tam dowiadują się o chorobie Genara. Luis nie chce wybaczyć Sofii. Genaro boi się, że umrze. Prosi więc, Ignacia, żeby zaopiekował się jego dziećmi. Wyznaje mu też, że Luis nie jest jego synem.

Odcinek 47

Rubi udaje zazdrosną widząc, że Maribel całuje się z Hectorem. Cayetano telefonuje do Cristiny i opowiada jej o spotkaniu Rubi z matką. Lorena zrywa z Saulem. Hector, w ramach przeprosin, przesyła Rubi kosz kwiatów. Alejandro zwierza się Maribel, że ma zamiar związać się z Sonią. Maribel postanawia, że nie będzie więcej walczyć o Hectora. Arturo tłumaczy Lilii, dlaczego kiedyś ją porzucił. Donia Refugio przychodzi do Marco na kontrolę, w szpitalu spotyka Alejandro. Ignacio namawia Luisa, żeby był bardziej wyrozumiały dla chorego ojca. Alejandro uprzedza donię Refugio, że Rubi mierzy wyżej niż fortuna Hectora. Rubi podsłuchuje rozmowę między Genaro i Ignacio na temat ojca Luisa. Don Arturo przyznaje się córce, że próbował doprowadzić do bankructwa firmy Genaro. Carla jedzie sama do centrum miasta i traci pamięć. Rubi znajduje ją szamoczącą się z taksówkarzem. Sonia zapewnia Pietrasantę, że nigdy nie zdobędzie serca Rubi, ponieważ ona wciąż jest zakochana w Alejandro. Elisa prosi Lilię, żeby nie odwiedzała Genaro. Pietrasanta zjawia się w domu Hectora i Rubi.

Odcinek 48
Alejandro odkrywa, że choroba matki jest bardziej zaawansowana niż sądził. Elisa bardzo cierpi widząc męża z córką i Lilią. Maribel opowiada donii Elisie o zemście ojca. Pietrasanta nie przestaje uwodzić Rubi. Donia Lola obserwuje ich pożegnanie. Maribel wychodzi zwycięsko z kolejnej konfrontacji z Rubi. Lorena ukrywa przed rodzicami swój związek z Paco. Luis odchodzi z firmy ojca. Genaro przyznaje się do błędu, ale zapewnia Lilię, że to ją kocha. Rubi podrzuca Cayetano drogi naszyjnik. Paco płaci za obrączki Cristiny i Cayetano. Genaro przyznaje się Elisie, że nie odszedł od niej przed laty tylko ze względu na Hectora. Rozżalona Elisa postanawia, że nigdy nie da mężowi rozwodu. Paco nie chce przyjąć pomocy finansowej od matki. Rubi udaje zdziwioną słysząc, że Cayetano został aresztowany. Alejandro dowiaduje się, że jego rzekomy podpis na zamówieniu sprzętu został uznany za oryginalny

Odcinek 49
Rubi przekonuje jubilera, żeby nie wycofywał oskarżenia. Maribel namawia Luisa, żeby wybaczył ojcu. On jednak stwierdza, że nigdy tego nie zrobi. Sonia oznajmia Yago, że odchodzi z pracy. Yago uświadamia jej, że należy do niego i to on zdecyduje, kiedy zniknie z jego życia. Bermudez chce jeszcze bardziej pogrążyć Alejandra. Przekonuje kolegów, że należy wykluczyć go ze Związku Ortopedów i odebrać mu uprawnienia do wykonywania zawodu. Arturo proponuje Luisowi posadę w firmie, z którą współpracuje. Lilia nie zgadza się. Tłumaczy, że syn musi najpierw obronić pracę magisterską. Erika mówi Sofii, że Luis i jego rodzina zamierzają wymeldować się z hotelu. Radzi jej, żeby jeszcze raz z nim porozmawiała. Rubi obiecuje matce, że załatwi Cayetanowi dobrego adwokata. Pracownik linii lotniczych jest zachwycony sposobem, w jaki Sofia rozwiązuje problemy gości hotelowych. Proponuje jej pracę. Rubi dowiaduje się, że Sonia spała z Alejandrem. Alejandro zarzuca Genarowi, że to przez niego Luis zerwał z Sofią. Rubi zgadza się popłynąć w rejs z Yago. Refugio słyszy ich rozmowę. Zabrania córce spotkać się z tym mężczyzną. Rubi idzie jednak na przystań. Victoria mówi Maribel i Arturowi, że Alejandro jest oszustem. Maribel nie wierzy, żeby przyjaciel zlecił kupno wadliwego sprzętu. Arturo nie wie, co o tym myśleć, ale obiecuje pomóc Alejandrowi. Refugio błaga Alejandra, żeby zatrzymał Rubi i nie pozwolił jej wsiąść na jacht Yago. Alejandro idzie na przystań. Między nim i Rubi dochodzi do awantury. Kobieta potyka się, uderza w głowę i wpada do wody. Alejandro wyławia ją i zabiera do szpitala. Rubi jest nieprzytomna. Refugio mówi Marco o Cayetano. Maribel i Arturo czekają na Alejandra, żeby pojechać razem na lotnisko. Kiedy mężczyzna nie zjawia się, postanawiają zostać jeszcze w Cancun. Marco odwiedza Cayetana. Wyznaje mu, że nadal kocha Cristinę, ale jest gotów o niej zapomnieć, bo pragnie tylko jej szczęścia. Obiecuje Cayetanowi, że pomoże mu wyjść na wolność. Yago czeka na Rubi. Kiedy ta się nie pojawia, odpływa sam. Olaiz, adwokat przysłany przez Rubi, obiecuje, że złoży apelację do wyroku. Informuje jednak Cayetana, że nie będzie mógł wyjść za kaucją. Alejandro siedzi cały czas przy łóżku Rubi. Jest zrozpaczony. Mówi nieprzytomnej kobiecie, że nadal ją kocha

Odcinek 50
Genaro podejrzewa, że Rubi nadal kocha Alejandra. Prosi mężczyznę, aby dał jej spokój. W przeciwnym razie może dojść do tragedii. Istnieje obawa, że jeśli Rubi nie odzyska wkrótce przytomności, może zapaść w śpiączkę. Alejandro jest załamany. Obwinia się o ten wypadek. Lola dzwoni do Cristiny, ale nie jest w stanie powiedzieć jej, co się stało. Alejandro wyznaje Maribel, że nadal kocha Rubi. Sonia słyszy ich rozmowę. Postanawia jednak z nim zostać. Wierzy, że Alejandro zapomni przy niej o Rubi. Luis nadużywa alkoholu. Tłumaczy matce, że pije, bo zawiódł się na ojcu. Lilia próbuje mu powiedzieć, że nie jest synem Genara. On jednak nie chce jej słuchać. Hector dowiaduje się o wypadku Rubi. Natychmiast wraca do Cancun. W szpitalu zastaje Alejandra przy łóżku żony. Uderza go i każe zostawić Rubi w spokoju. Alejandro nie chce jednak opuścić szpitala. Carla pyta Ignacia, co się z nią dzieje. Boi się, że pewnego dnia przestanie być samodzielna. Błaga męża, aby nigdy nie zostawił jej samej. Sonia oddaje Gazconowi dokumentację firmy. Yago jest oburzony, że nie wręczyła mu jej osobiście. Gwałci Sonię. Rubi odzyskuje przytomność w obecności Hectora i Alejandra. Udaje, że nie pamięta wypadku. Elisa i Genaro wracają do domu. Kobieta informuje męża, że między nimi nie będzie już tak, jak dawniej. Alejandro jest zły, że Rubi udaje amnezję. Kobieta tłumaczy mu, że nie chce, aby Hector dowiedział się o jej niedoszłym spotkaniu z Yago. Mówi Alejandrowi, że chociaż go kocha, nie odejdzie od męża. Refugio dziękuje Alejandrowi, że nie powiedział Hectorowi o niedoszłym spotkaniu Rubi z Yago. Cristina coraz częściej ma zawroty głowy i mdłości. Okazuje się, że jest w ciąży. Marco zapewnia Victorię, że Alejandro jest niewinny. Kobieta radzi mu, aby nie bronił oszusta. Refugio prosi córkę, aby zapomniała o Alejandrze i była dobrą żoną dla Hectora. Hector podpisuje umowę z Yago. Lilia przychodzi do Genara. Elisa jest oburzona. Yago odwiedza Rubi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:18, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 51
Rubi nie godzi się zostać kochanką Yago Pietrasanty. Elisa oświadcza Lilii, że nie da rozwodu Genaro. W wyniku intrygi doktora Bermudeza Alejandro otrzumuje zakaz wstępu na teren szpitala. Donia Refugio stwierdza, że jej córka Rubi utraciła radość życia. Cristina cieszy się z ciąży i martwi pobytem Cayetana w więzieniu. Arturo decyduje się finansować badania naukowe Alejandra. Rubi po raz kolejny odwiedza Alejandra.

Odcinek 52
Ojciec Loreny wyrzuca z pracy Paco za to, że ten chodzi z jego córką. Refugio dowiaduje się, że Cristina spodziewa się dziecka. Dzięki podstępowi Maribel i Loreny dochodzi do zdemaskowania spisku doktora Bermudeza. Alejandro zostaje przywrócony do pracy w szpitalu i może kontynuować badania naukowe. Rubi planuje urządzenie olbrzymiego przyjęcia, aby pokazać, jak bardzo jest bogata.

Odcinek 53
Lorena, po kłótni z rodzicami, postanawia odejść z domu. Paco kupuje Cristinie bilet do Cancun, żeby mogła spotkać się z ukochanym. Marco odwiedza Cayetano w więzieniu. Maribel idzie z Alejandro na kolację, rozmawiają o swojej przyszłej operacji. Cristina znajduje w sypialni nieprzytomną matkę. Rubi namawia donię Elisę, by zgłosiła policji, że jej mąż jest bigamistą. Donia Lola dowiaduje się o ciąży Cristiny. Donia Refugio w ciężkim stanie trafia do szpitala. Alejandro informuje Rubi o śmierci matki. Donia Elisa żąda od męża, by wyprowadził się z domu. Maribel składa kondolencje Cristinie, niezadowolona Rubi wyrzuca ją z domu. Maribel próbuje uzmysłowić Hectorowi, że Rubi nim manipuluje. Cristina dowiaduje się, że matka, tuż przed śmiercią, spotkała się z Rubi.

Odcinek 54
W dniu, kiedy Cristina miała poślubić Cayetano odbywa się pogrzeb donii Refugio. Lilia nie wie, czy wróci do Genaro. Cristina nie pozwala siostrze uczestniczyć w pogrzebie matki. Uważa, że donia Refugio zginęła z jej winy. Victoria odwiedza Cayetano w więzieniu. Mówi mu o śmierci donii Refugio i obiecuje pomoc. Rubi zdobywa zaufanie Liii i dzięki temu dowiaduje się o planach Genaro. Alejandro i Maribel coraz bardziej zbliżają się do siebie. Paco postanawia porozmawiać z rodzicami Loreny i namówić ich, by zaakceptowali decyzję córki. Rubi udaje się przekonać donię Elisę, by zawiadomiła policję o popełnionej przez męża bigamii. Genaro dowiaduje się od Hectora, że Luis zaczyna pracę u Arturo de la Fuente. Paco proponuje Lorenie, by się pobrali. Rubi i Alejandro spotykają się przy grobie donii Refugio. Genaro dowiaduje się od Lilii, że ojcem Luisa jest Arturo. Maribel przechodzi w szpitalu drobny zabieg. Cristina bardzo cierpi po utracie matki. Czuje się samotna, bo nie może liczyć na wsparcie Cayetano. Donia Elisa postanawia wycofać oskarżenie przeciwko mężowi. Alejandro zabiera Maribel na kolację. Przed restauracją spotykają Sonię.

Odcinek 55
Alejandro i Maribel spotykają Sonię. Okazuje się, że dziewczyna pracuje w stolicy. Daje swoją wizytówkę Alejandrowi. Maribel jest zazdrosna. Cristina decyduje się poślubić Cayetana. Marco jedzie z nią do Cancun. Elisa idzie na policję, aby wycofać doniesienie o bigamii. Okazuje się, że nie może tego zrobić, bo sprawa jest już toku. Elisa żałuje, że doniosła na Genara. Genaro otrzymuje wezwanie do prokuratury. Podejrzewa, że to Arturo doniósł na niego. Każe mężczyźnie odczepić się od Lilii. Arturo oznajmia mu, że nie zrobi tego, dopóki Genaro jest mężem Elisy. Maribel wyznaje Panchy, że zakochała się w Alejandrze. Lola mówi Paco, że słyszała, jak wyznawał miłość starszej kobiecie. Arturo mówi Lilii, że chce jej pomagać i być przy niej. Elisa przyznaje się Genarowi, że to ona złożyła na niego donos. Przeprasza męża. Genaro uważa, że miała do tego prawo. Rubi przygotowuje się do imprezy w hotelu. Hector jest zły, że zaprosiła tak dużo gości. Uważa, że żona marnotrawi pieniądze. Alejandro spotyka się z Sonią. Przeprasza ją, że rozstali się w taki sposób. Cayetano dowiaduje się, że spędzi w więzieniu 5 lat. Victoria mówi Paco, że to wszystko wina adwokata, bo nie złożył dokumentów w terminie. Lola mówi Lorenie, że Paco ją zdradza. Cristina odwiedza Cayetana. Mówi mu, że chce go poślubić. On jednak zrywa zaręczyny. Próbuje wmówić Cristinie, że ukradł naszyjnik, ale ona mu nie wierzy. Wyznaje ukochanemu, że spodziewa się jego dziecka. Genaro zostaje aresztowany. Cayetano każe Cristinie ułożyć sobie życie z innym mężczyzną. Jorge Flores, jasnowidz, odwiedza Rubi. Mówi jej, że niepotrzebnie zrezygnowała z Alejandra, bo miałaby przy nim wszystko, czego pragnie. Radzi jej się zmienić. Tylko wtedy będzie mogła odzyskać ukochanego. Lola i Lorena widzą, jak Paco wsiada do samochodu Victorii. Victoria radzi Paco, aby wyznał prawdę Lorenie. On jednak chce jeszcze z tym zaczekać. Cayetano tłumaczy Marco, dlaczego zerwał z Cristiną. Prosi mężczyznę, aby sprzedał ziemię w Toluce i dał pieniądze Cristinie. Sugeruje Marcowi, że to on powinien się z nią ożenić. Maribel postanawia zmienić wygląd. Rubi idzie do szpitala, aby porozmawiać z Alejandrem. Spotyka tam Sonię. Ta każe Rubi dać spokój Alejandrowi. Grozi, że w przeciwnym razie, powie Hectorowi o jej spotkaniu z Yago. Rubi jej nie wierzy. Sonia dzwoni do Hectora.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:18, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 56
Sonia podaje Hectorowi swój numer telefonu. Podchodzi Alejandro. Rubi mówi mu, że Sonia jej grozi. Alejandro prosi Rubi, aby dała mu spokój. Hector informuje Elisę, że Genaro został aresztowany. Lorena mówi Paco, że widziała go z kobietą. Wraca do rodziców. Podczas przesłuchania, Genaro przyznaje się do winy, Wyznaje jednak, że nadal kocha obie swoje "żony". Lilia oznajmia Genarowi, że nie chce z nim dłużej być. Sofia odwiedza rodziców. Jest przerażona bałaganem, jaki panuje w ich domu. Ignacio zapewnia ją, że wspólnie pokonają chorobę Carli. Elisa przeprasza Genara. Żałuje tego, co zrobiła. Hector ma pretensje do żony o to, że chce pochwalić się nim przed gośćmi. Poza tym nadal bolą go plecy. Postanawia nie uczestniczyć w przyjęciu. Rubi idzie sama. Wszyscy goście są zaskoczeni, że to ona jest gospodynią imprezy i właścicielką hotelu. Ingrid podlizuje się Rubi. Niestety, na przyjęciu pojawiają się Maribel i Lorena. Rubi jest wściekła. Cristina mówi Marco, że zaczeka na Cayetana. Jorge Flores zaczepia Maribel. Mówi jej, że wyjdzie za lekarza. Loreto podejrzewa, że chodzi o Alejandra. Rubi wyśmiewa go. Jednak chwilę później Loreto słyszy, jak Maribel wyznaje Lorenie, że kocha Alejandra. Powtarza to Rubi. Ta wpada w furię. Sonia i Alejandro znowu są razem. Paco i Victoria pojawiają się na przyjęciu. Paco informuje Lorenę, że Victoria jest jego matką. Dziewczyna mówi mu, że nie jest jak Rubi i nie zależy jej na pieniądzach. Każe Paco zapomnieć o niej. Słysząc to, goście zarzucają Rubi, że wyszła za mąż dla korzyści. Wściekła Rubi wyrzuca wszystkich z hotelu. Alejandro mówi Maribel, że wrócił do Soni. Dziewczyna jest załamana. Hector przeprowadza poważną rozmowę z Rubi. Mówi jej, że tak naprawdę nic o sobie nie wiedzą. Są dwojgiem obcych ludzi, którzy dzielą ze sobą jedno konto bankowe. Genaro może wyjść za kaucją. Yago proponuje Rubi, żeby wyjechała z nim do Włoch. Ta oznajmia mu, że zrobi to, jeśli Yago obieca się z nią ożenić.

Odcinek 57
Yago Pietrasanta nie rezygnuje ze starań o Rubi, a Rubi ze starań o Alejandra. Związek Soni z Alejandrem układa się pomyślnie. Alejandro zaprasza rodziców, by zamieszkali u niego ze względu na chorobę mamy. Hector znowu bije się z Alejandrem, a potem urządza Rubi kolejną scenę zazdrości. Cristina w rozmowie z Rubi wyrzeka się jej jako siostry. Luis widzi, jak jego matka całuje się z ojcem Maribel i rezygnuje z pracy w jego firmie

Odcinek 58
Alejandro oświadcza się Soni. Bliscy niepokoją się o Luisa, który nie może pogodzić się ze zmianami w swojej rodzinie. Rubi czuje się znużona życiem z Hectorem. Maribel z przyjemnością pracuje z Paco w szpitalu, chociaż ciężko znosi bliskość Alejandra, w którym jest zakochana. Lorena kończy studia w Hiszpanii. Marco stara się o rękę Cristiny. Alejandro zostaje milionerem. Rubi ignoruje ostrzeżenia jasnowidza, który przepowiada, że dziewczyna przyczyni się do czyjejś śmierci.

Odcinek 59
Rubi uprzedza Maribel, że nie zamierza dopuścić do ślubu Alejandra z Sonią. Genaro prosi Elisę, by znowu zaczęli się spotykać. Rubi odchodzi od Hectora, by udowodnić Alejandro, że naprawdę jej na nim zależy. Hector obsypuje żonę kwiatami, ale Rubi jest niewzruszona. Naty namawia matkę, by wróciła do Genaro. Nie chce, by Lilia wiązała się z innym mężczyzną. Cristina postanawia, że nie pójdzie z Marco na ślub Alejandra. Nie chce mieć wrażenia, że zdradza Cayetano. Rubi przypadkowo dowiaduje się od Loreto o terminie ślubu ukochanego. Maribel odwiedza Hectora i opowiada mu o spotkaniu Rubi z Alejandro. Genaro udaje się odnaleźć w Guadalajarze pijanego Luisa. Paco namawia Cristinę, by dała Marco szansę i przestała opierać się uczuciu. Rubi pojawia się w domu Alejandro i próbuje przerwać ceremonię ślubną. Namawia Alejandra, by razem uciekli. Maribel prosi Sonię, by nie pozwoliła Rubi zrealizować swojego planu

Odcinek 60
Rubi wpada w rozpacz słysząc, że Alejandro poślubił Sonię. Loreto powstrzymuje ją przed wywołaniem skandalu. Elisa przyznaje się Hectorowi, że jej przyjaźń z Arturo niespodziewanie zamieniła się w coś więcej. Cristina postanawia związać się z Marco. Alejandro przyznaje się przyjacielowi, że omal nie uległ Rubi. Genaro wyznaje Lilii, że ich syn jest alkoholikiem. Marco nie ma nic przeciwko temu, by córka Cristiny widywała się ze swoim ojcem Cayetano. Rubi, rozczarowana zachowaniem Alejandro, postanawia wrócić do męża. Elisa nie chce wiązać się z Genaro, prosi go, by więcej jej nie odwiedzał. Marco ma pretensje do Alejandro, że mając u boku piękną Sonię, nie przestaje myśleć o Rubi. Paco namawia Maribel, by spotkała się z Luisem, który bardzo potrzebuje wsparcia przyjaciół.

Odcinek 61
Carla zapewnia Ignacia i Elisę, że Rubi była u niej. Mąż jej jednak nie wierzy. Sonia widzi przewrócone zdjęcie ślubne. Ma złe przeczucia. Hector ma silne bóle pleców. Nie może się ruszyć. Rubi wiezie go do szpitala. Prosi Alejandra o pomoc. Lilia boi się, że Luis może zakochać się w Maribel. Genaro uspokaja byłą żonę. Oboje martwią się problemem alkoholowym Luisa. Naty jest świadkiem ich rozmowy. Luis prosi Paco o pożyczkę. Kiedy przyjaciel odmawia, Luis kradnie mu parę banknotów. Sofia wyznaje Sonii, że nadal myśli o Luisie. Elisa oznajmia Arturowi, że nie wróci do Genara. Okazuje się, że Hector cierpi na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Jest to nieuleczalna choroba. Rubi proponuje mężowi, że wróci do domu i będzie się nim zajmować. Hector nie zgadza się. Yago zaprasza Rubi na obiad. Załamany Hector mówi Elisie, że rozwiedzie się z Rubi. Nie chce być dla niej ciężarem. Marco proponuje Cristinie, aby pojechali do Cayetana i powiedzieli mu, że zamierzają się pobrać. Rubi odwiedza Alejandra. Oznajmia mu, że zamierzała rozwieść się z Hectorem, ale nie może go teraz opuścić. Prosi tylko Alejandra, by dał jej nadzieję. Dzięki temu łatwiej jej będzie wytrzymać u boku męża. Sonia przerywa im rozmowę.

Odcinek 62
Cayetano ma nadzieję, że zostanie zwolniony warunkowo. Zakłada się z kolegą z celi, że jeśli wyjdzie wcześniej, ten musi skończyć podstawówkę. Rubi spotyka się z Yago na obiedzie. Mężczyzna daje jej wisiorek z rubinem. Rubi dziękuje mu pocałunkiem. Yago proponuje jej romans. Ona jednak twierdzi, że musi się najpierw rozwieść. Saul przychodzi przebukować bilety lotnicze i spotyka Sofię. Dziewczyna wpada mu w oko. Hector rozpoczyna rehabilitację. Elisa mówi Alejandrowi, że Hector zażądał rozwodu. Almanaza prosi Lilię, żeby spotykali się po kryjomu, dopóki Naty nie zaakceptuje ich związku. Ignacio nie zgadza się, aby Sofia spotykała się z Luisem. Rubi ponownie odwiedza Alejandra. Mężczyzna wyznaje jej, dlaczego Hector zażądał rozwodu. Maribel mówi Elisie, że akceptuje jej związek z ojcem. Luis ma ochotę się napić. Dzwoni po pomoc do Maribel. Dziewczyna spędza z nim cały wieczór. Cristina i Marco jadą do Cayetana. Okazuje się jednak, że mężczyzna został zwolniony warunkowo za dobre zachowanie. Luis mówi matce, że postanowił iść na odwyk. Między innymi ze względu na Maribel. Lilia zabrania mu spotykać się z tą dziewczyną. Cayetano desperacko szuka pracy, ale nikt nie chce go przyjąć. Rubi mówi Soni, że Maribel kocha Alejandra. Zakłopotana dziewczyna potwierdza jej słowa. Sonia jest zaskoczona. Sofia odwiedza Luisa. Mężczyzna przeprasza ją, że rozstali się w tak brzydki sposób. Jednakże daje jej jasno do zrozumienia, że już nigdy nie będą razem. Sofia wychodzi z płaczem. Hector postanawia wyjechać za granicę, aby zasięgnąć opinii innych lekarzy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:19, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 63
Pietrasanta wciąż stara się zdobyć Rubi. Hector coraz gwałtowniej okazuje zazdrość o żonę. Małą Fernanditą zajmują się Donia Lola i Paco. Córka Genara, Naty, jest zainteresowana Paco. Rubi oświadcza Soni, że spędziła noc z Alejandro. Ten odwiedza Rubi i zakazuje jej zbliżać się do żony. Rubi daje się namówić Yago na wspólny wieczór. Alejandro zastaje ich razem w hotelu.

Odcinek 64
Alejandro dociera do apartamentu Yago, przekonany, że ten chce zgwałcić Rubi. W trakcie bójki obu mężczyzn, Rubi uderza Yago wazonem. Saul proponuje Sofii randkę. Genaro wspiera przybranego syna w walce z alkoholizmem. Cayetano wychodzi z więzienia, ale nie odwiedza Cristiny. Luis zakochuje się w Maribel.

Odcinek 65
Paco zapewnia Luisa, że nie jest zainteresowany jego siostrą Naty. Sonia zwierza się Maribel, że przestała ufać Alejandro i jest rozczarowana jego zachowaniem. Maribel próbuje pogodzić młode małżeństwo, tym bardziej, że nie chce, by sytuację wykorzystała Rubi. Rubi odwiedza Pietrasanta w pokoju hotelowym i spędza z nim noc. Liczy, że dzięki temu, Alejandrowi nie stanie się krzywda. Maribel przyjmuje od Luisa zaproszenie na kolację. Lola i Fernanda odwiedzają Marco w szpitalu. Rubi rozmawia przez telefon z Hectorem, z płaczem przyznaje się, że za nim tęskni i chce ratować ich małżeństwo. Cayetano po wyjściu z więzienia spotyka się z Panchą. Dowiaduje się od niej, że ma córkę. Sonia jest zła, bo Alejandro umówił się z nią na obiad i nie pojawił się. Maribel ma przeczucie, że spotkało go coś złego. Rubi jest przekonana, że za zniknięciem Alejandra stoi Yago. Donia Lola namawia Cristinę, by wyszła za Marco. Alejandro zostaje dotkliwie pobity przez ludzi Pietrasanta. Naty, zła na matkę, która nie podporządkowała się jej woli, przeprowadza się do mieszkania Genaro. Alejandro martwi się stanem swojej ręki. Jeśli nie odzyska pełnej sprawności, już nigdy nie będzie mógł pracować jako chirurg.

Odcinek 66
Sofia jest zazdrosna widząc z jaką czułością Luis traktuje Maribel. Alejandro prosi Marco, by sprawdził, czy Rubi jest bezpieczna. Marco przypadkowo jest świadkiem miłosnego wyznania Maribel. Rubi zapewnia Alejandra, że Yago nigdy nie był jej kochankiem. Lilia cierpi z powodu rozłąki z córką. Rubi postanawia się zmienić, wrócić do Hectora i stać przykładną żoną. Elisie trudno wybrać między Genaro i Arturo. Fernanda i Lola spotykają w parku Cayetano. Lilia i Genaro postanawiają poczekać, aż Luis wyjdzie z alkoholizmu i dopiero wtedy powiedzą mu, że jest synem Arturo de la Fuente. Donia Lola okłamuje Cristinę, twierdząc, że spotkany w parku Cayetano to nie ojciec Fernandy. Maribel czuje się niezręcznie w związku z Luisem, bo wciąż kocha Alejandra. Sonia wraca do męża. Cristina przyjmuje oświadczyny Marco. Maribel jest gotowa usunąć się cień, jeśli Sofia będzie chciała wrócić do Luisa. Hector wraca z leczenia w Austrii. Dowiaduje się od Sonii, że Yago pobił Alejandra z powodu Rubi.

Odcinek 67
Marco namawia Maribel, aby związała się z Luisem. Kobieta ma jednak wątpliwości. Rubi spotyka przypadkowo swoją siostrzenicę, Fernandę. Jest zachwycona urodą dziewczynki i podobieństwem, jakie między nimi istnieje. Widząc błysk w oku Rubi, Cristina każe jej trzymać się z dala od małej. Arturo prosi Elisę o rękę. Kobieta odmawia. Twierdzi, że ukochany narzucił zbyt duże tempo. Boi się, że znów będzie cierpiała. Lekarze zdejmują Alejandrowi gips. Okazuje się, że mężczyzna rusza palcami i będzie mógł operować. Po rozmowie z Sonią, Hector urządza Rubi awanturę o Yago. Kobieta tłumaczy mężowi, że poszła do Pietrasanty, ponieważ ten groził, że skrzywdzi jej ukochanego. Będąc już w jego pokoju, Yago miał rzekomo próbować ją zgwałcić, ale Alejandro, który przypadkowo się tam pojawił, uratował ją z opresji. Właśnie dlatego Pietrasanta kazał go pobić. Hector wierzy w wyjaśnienia żony i przeprasza, że nie było go przy niej. Cristina obawia się, że Fernanda może być taka, jak Rubi. Luis prosi Maribel, żeby została jego dziewczyną. Hector szuka Yago, żeby się z nim policzyć. Okazuje się, że mężczyzna wyjechał. Na dodatek zerwał wszystkie kontrakty z firmą Hectora a także przekazał komuś swoje udziały w hotelu. Alejandro wyznaje ojcu, że nadal kocha Rubi. Arturo wyrzuca Luisa z domu i zabrania mu zbliżać się do Maribel. Twierdzi, że jego córka nie będzie spotykać się z pijakiem. Gazcon mówi Rubi, że Yago sprzedał udziały hrabiemu Aragonii, Lucio Montemayorowi. Hector dziękuje Alejandrowi, że stanął w obronie Rubi. Przeprasza go także za to, co zrobił wiele lat temu. Jorge Flores ostrzega Rubi, że śmierć krąży wokół niej i tylko ona może ją odpędzić. Maribel jest zła na ojca. Oznajmia mu, że będzie spotykać się z Luisem. Mówi chłopakowi, że chce być jego dziewczyną. On jednak prosi, aby zaczekali, aż Arturo go zaakceptuje. Rubi postanawia poznać nowego wspólnika. Ubiera się elegancko, a Loreto daje jej broszkę w kształcie rozgwiazdy. Lucio Montemayor, chociaż olśniony urodą Rubi, zbywa ją i każe umówić się na spotkanie. Luis mówi Genarowi, że będzie dla niego pracował. Naty podrywa Paco. Alejandro mówi Rubi, że to Sonia powiedziała Hectorowi o Yago. Wściekła Rubi udaje się do domu Alejandra. Daje donii Carli broszkę od Loreta, potem idzie do Sonii. Kobiety kłócą się na szklanym mostku. Nagle pęka podłoga i Sonia spada na ziemię

Odcinek 68
Kawałek szkła wbija się Soni w szyję i kobieta umiera. Celia i Carla widzą przebieg całego zajścia. Rubi wpada w panikę. Boi się, że wszyscy oskarżą ją o morderstwo. Lorena przyjeżdża na wakacje do Meksyku. Zatrzymuje się u Maribel. Naty wyznaje rodzicom, że kocha Paco. Alejandro rozpacza po śmierci żony. Rubi jest przerażona i ma wyrzuty sumienia. Marco zaprasza Cristinę do eleganckiej restauracji, gdzie podczas kolacji zamierza poprosić ją o rękę. Nie zdąża, bo otrzymuje wiadomość o śmierci Soni. Celia żąda od Rubi pieniędzy za milczenie. Podczas czuwania nad trumną Soni, Alejandro dowiaduje się, że żona była w ciąży. Luis wyznaje Paco, że Lorena przyjechała na 2 tygodnie do Meksyku. Lilia chce, żeby Luis i Maribel poznali prawdę o swoim pokrewieństwie. Rubi przypomina sobie, że dała Carli broszkę, którą miała na sobie w dniu śmierci Soni.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:20, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 69
Rubi martwi się o broszkę, którą dała Carli, i mówi Loreto, że Alejandro widział, jak ją nosiła, i że będzie uważał, iż miała coś wspólnego z jej śmiercią. Rubi szuka Alejandra, ale Maribel prosi ją, aby uszanowała ból mężczyzny, i oznajmia, że nie pozwoli jej się do niego zbliżyć. Rubi odpiera, że będą się spotykać tyle razy, ile razy ona sobie tego zażyczy. Alejandro wyrzuca Rubi i mówi, że nie chce jej więcej widzieć. Rubi pyta jasnowidza, czy ona i Alejandro mają jakieś szanse; on odpowiada jej, że lekarz potrzebuje szlachetnej kobiety, która pragnie tylko miłości, a nawet jeśli znów będą razem, ona nie wygląda na zbyt ufną. Hector każe Rubi być miłą dla hrabiego. Luis oczekuje, że Arturo da jemu i Maribel szansę na spotkania. Arturo oznajmia, że nigdy nie pozwoli, aby taki mężczyzna umawiał się z jego córką. Rubi mówi Maribel, że Luis jest jej przyrodnim bratem.

Odcinek 70
Maribel nie wierzy Rubi - była i pozostanie wielką kłamczuchą. Rubi idzie spotkać się z Alejandrem i oznajmia mu, że Maribel i Luis są rodzeństwem. Mężczyzna jej nie wierzy. Rubi idzie do Cristiny i spotyka Fernandę. Daje jej lustro, żeby dziewczynka mogła zobaczyć, jaka jest piękna, zupełnie jak jej ciocia Rubi. Przychodzi Cristina i zabiera Fernandę. Rubi mówi jej, że chce się zmienić i że Cayetano jest teraz w Meksyku. Siostra jej nie wierzy i wyrzuca ją.
Rubi wraca do swojego domu i mówi Loreto, że naprawdę pragnie się zmienić, ale nikt nie chce w to uwierzyć! Elisa zrywa z Arturo i daje szansę Genarowi.
Maribel pyta ojca, czy Lilia była w ciąży, kiedy ją zostawił. Arturo zaprzecza.
Lucio zaprasza Rubi na lunch. Ona na początku się waha, w końcu mówi Loreto, że pójdzie, ale będzie traktować Lucia jak zwykłego mężczyznę.
Rubi idzie na spotkanie z Luciem i przypomina mu, że jest teraz zajęta Hectorem i że nie chce związku z nim. Lucio mówi jej, że wie wszystko o niej i jej związku z Yago. Rubi odpowiada, że nie chce już więcej słyszeć tego imienia.
Arturo udaje się do domu Lilii i pyta, czy była w ciąży, kiedy się rozstali. Lilia nie chce odpowiedzieć, ale Arturo mówi jej, że Maribel i Luis są w sobie zakochani. Lilia mdleje - do Artura dociera, że Luis rzeczywiście jest jego synem.
Rubi idzie do Genara i mówi mu, że Luis i Maribel kochają się, a on musi coś zrobić, aby powstrzymać to uczucie. Genaro szuka Luisa, aby powiedzieć mu prawdę. Odnajduje go i oznajmia mu, że związek z Maribel jest niemożliwy, ponieważ są rodzeństwem.

Odcinek 71
Luis nie chce zaakceptować faktu, że Maribel jest jego siostrą. Arturo mówi córce, że Lilia ukryła przed nim ciążę, ponieważ sądziła, że ją porzucił. Hector kłóci się z Rubi, ponieważ odkrywa, że kobieta bierze pigułki antykoncepcyjne. Rubi odpowiada, że chciała, aby najpierw ustabilizował się ich związek. Luis szuka Maribel i pyta, czy to prawda, że są rodzeństwem; Maribel potwierdza. Sofia znajduje go pijanego, mówi mu, że go kocha i że chce pomóc mu przezwycieżyć jego problemy z prawdziwym pochodzeniem. On odpowiada, że tylko Maribel może nadać jego życiu sens. Rubi mówi Alejandrowi, że teraz, kiedy nie ma jego miłości, ma nadzieję, iż jej wybaczy. On próbuje ją pocałować, ale Rubi oznajmia, że ich związek jest niemożliwy, a Hector jej potrzebuje. Rubi prosi Hectora o powrót, ponieważ go kocha. Rubi pyta Lucio, dlaczego przysłał jej gazetę, skoro zabił Yago.

Odcinek 72
Rubi mówi Luciowi, że Yago ją upokorzył i zmusił do seksu, ale to nie znaczy, że chce widzieć go martwego. On mówi, że go nie zabił i że chciał jej doradzić w sprawie jej udziałów w hotelu. Arturo prosi Cayetana, aby pilnował Luisa i powstrzymał go od picia. Alejandro widzi, że Hector źle traktuje Rubi i prosi go, aby przestał, zaś Rubi prosi go o niewtrącanie się. Hector znajduje zdjęcie Alejandra w rzeczach Rubi. Kobieta mówi Loreto, że Hector dziwnie się zachowuje. Rubi znajduje Cayetano i pyta go, czy mówił coś Hectorowi; on zaprzecza. Rubi każe mu powstrzymać ślub Cristiny i Marca. Cayetano wkurza się i mówi, że zapłaci za to, że zrezygnował z Cristiny, ale ona zapłaci za to, co im zrobiła.

Odcinek 73
Rubi mówi Cayetanowi, że powinien zapomnieć o przeszłości. On się wścieka i mówi, że podczas lat spędzonych w więzieniu, utracił kobietę, którą kochał, oraz swoją córkę, a o tym nie może zapomnieć. Rubi każe Cristinie zobaczyć się z Cayetanem i nie wychodzić za Marca bez miłości. Cristina mówi jej, że lekceważy znaczenie miłości. Hector szuka Alejandra i mówi mu, że Rubi wyszła za niego bez miłości, ponieważ w tym czasie kochała jeszcze jego. Teraz jednak wszystko się zmieniło, Rubi kocha jego i chcą zacząć nowe życie. Hector prosi Alejandra, żeby trzymał się z daleka. Rubi mówi don Arturowi, co sądzi o nim Luis. Rubi mówi Loreto, że nie żałuje tego, co zrobiła, i tylko udaje dobrą, żeby Alejandro zobaczył, że się zmieniła. Dodaje, że wizerunek ofiary Hectora jest dla niej korzystny. Rubi mówi Luciowi, że sprzeda mu swoje udziały w hotelu bez jego wiedzy.

Odcinek 74
Arturo prosi Luisa, żeby wybaczył mu złe traktowanie, i dodaje, że chciałby go lepiej poznać. Luis mówi Arturowi, że zawsze będzie ojcem Maribel. Maribel wyjaśnia Lorenie, że Paco wystawił ją do wiatru, ponieważ ignorował umówione spotkanie, dopóki ona mu nie powiedziała. Arturo mówi Maribel, że żałuje tego, jak traktował Luisa, i rozumie, że on go nie lubi. Maribel prosi go o cierpliwość. Hector obejmuje i całuje Rubi oraz żąda, żeby mu powiedziała, że go kocha i że nie wyszła za niego dla pieniędzy. Rubi się wścieka i ostrzega go, że nigdy więcej nie będą ze sobą bardzo, bardzo blisko. Hector prosi Rubi o wybaczenie za to, że w nią zwątpił. Ona mówi mu, że odnalezienie w jej rzeczach zdjęcia Alejandra rozwścieczyło go. Dodaje, że teczka była u jej matki i to ona włożyła fotografię do środka i to dlatego nigdy jej nie widział. Rubi mówi Cristinie, że wie, iż siostra nadal kocha Cayetana i jest gotowa go zobaczyć.

Odcinek 75
Rubi szuka Alejandra pod pretekstem, że ten ma przekonać Maribel, iż ich związek jest niemożliwy, ponieważ są rodzeństwem; prosi o rozmowę z nią, zanim stanie się coś, czego nie będzie można naprawić. Rubi mówi Alejandrowi, że się zmienia, nawet jeśli on jej nie wierzy i nigdy do niej nie wróci.

Odcinek 76
Rubi mówi Alejandrowi, że czuje się przy nim bezpieczna i dlatego wniesie pozew przeciwko Hectorowi za to, że ją bije. Cayetano szuka Cristiny, aby powiedzieć jej, że nigdy nie przestał jej kochać, i dowiedzieć się, czy ona wciąż coś do nie czuje, bo jeśli nie, on ułoży sobie życie na nowo. Ona mówi, że jest już dla nich za późno i że nie powinni krzywdzić innych, ponieważ zgodziła się poślubić Marca i tak właśnie zrobi. Alejandro odpowiada na zarzuty Hectora oskarżeniem o złe traktowanie Rubi. Cristina mówi Marcowi, że Cayetano spotkał się z nią, aby poprosić o wybaczenie, ale ślub nadal jest aktualny. Rubi dziękuje Alejandrowi za to, że jej bronił. Prawie dochodzi do pocałunku, ale zjawia się Maribel. Cayetano odwiedza Marca i mówi mu, że kocha Cristinę, i pyta go, czy ona nadal go kocha. Marco mówi mu, że biorą ślub. Naty mówi Elisie i Genarowi, że pogodziła się z ich separacją. Cayetano szuka Cristiny, aby jej powiedzieć, że jest miłością jego życia; ona czuje to samo. Marco przysłuchuje się rozmowie i jest bardzo rozczarowamy.

Odcinek 77
Cristina mówi Cayetanowi, że nie kocha Marca tak jak jego, ale był on dla niej bardzo dobry i wyjdzie za niego wbrew wszystkiemu. Cayetano odpowiada, że szanuje jej małżeństwo z Marco. Alejandro prosi Maribel, aby się na niego nie denerwowała, ponieważ nie chce stracić ich przyjaźni. Ona mówi mu, że bardzo go kocha i boli ją, kiedy on cierpi i nie chce rozmawiać o Rubi, ale zawsze będą przyjaciółmi. Hector z zazdrości wybucha na Rubi, a Genaro mówi mu, że powinni rozstać się na jakiś czas, zanim zrobi coś głupiego. Cristina mówi Rubi, że jej nienawidzi, ponieważ to ona przyczyniła się do najbardziej bolesnych wydarzeń w jej życiu: utraty Cayetana i matki, i to tylko dlatego, że nie mogła znieść szczęścia innych. Marco mówi Cristinie, że ją kocha i uczyni bardzo szczęśliwą. Przed ołtarzem mówi jej, że obiecał ją uszczęśliwić i dlatego oddaje ją Cayetanowi, ponieważ to jego kocha. Rubi jest zdziwiona ślubem Cristiny i Cayetana i mówi Loreto, że jest na nią zdenerwowana, ponieważ Cristina wyszła za swoją miłość, a ona nie. Rubi dziwi się, kiedy Hector oznajmia jej, że musi udać się służbową podróż wraz z Eleną.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:21, 10 Wrz 2008    Temat postu:

Odcinek 78
Hector mówi Rubi, że musi podróżować z Eleną; prosi ją, żeby z nim pojechała, ale ona odpowiada, że mu ufa. Alejandro i Rubi wpadają na siebie w Ixtapie. Mówi mu, że rozeszła się z Hectorem, że żałuje tego, co zrobiła, że śni ciągle o tym, iż jest taką kobietą, jaką Alejandro chciałby, żeby była, i jaką chciałby poślubić. On odpowiada, że wszystko mogło być zupełnie inaczej, ale ona bardzo go skrzywdziła. Rubi mówi Loreto, że Alejandro jest w Ixtapie i użyje najcięższej broni, aby odzyskać go na zawsze. Loreto przypomina jej, że wciąż jest żoną Hectora. Sofia opiekuje się Carlą, ale matka udaje się nad morze, a ona tego nie zauważa; prawie tonie, a Rubi ją ratuje. Paco mówi Luisowi, że odrzucenie przez własnego ojca, tak jak stało sie to w jego przypadku, boli, ale Luis ma oboje rodziców, którzy się o niego martwią. Radzi mu, aby zrozumiał i wybaczył im. Elisa mówi Genarowi, że już go nie kocha, ponieważ zakochała się w Arturo

Odcinek 79
Alejandro szuka Rubi, żeby podziękować jej za uratowanie matki. Saul jedzie do Ixtapy, aby zobaczyć się z Sofią i powiedzieć jej, że ją kocha. Sofia odpowiada mu, że nie jest pewna swoich uczuć. Rubi nieomal nie przejeżdża Sofii. Ona mówi jej, żeby nie zbliżała się do Alejandra, bo powie o wszystkim Hectorowi. Rubi odpowiada, że rozeszła się z mężem. Marco widzi, jak Ernesto grzebie w papierach Alejandra. Rubi mówi Alejandrowi, ze najpierw powinien się upewnić, że chce z nią być, potem zapomnieć o przeszłości, a na końcu odszukać ją - ona będzie na niego czekać. Elisa sugeruje Maribel, aby znowu spróbowała z Hectorem, ponieważ on rozstał się z żoną. Maribel odpowiada, że już go nie kocha, ponieważ zakochała się w Alejandrze. Ten mówi Rubi, że chce być blisko niej. Całują się. Hector i Elena mają problem ze samochodem i muszą spędzić noc w opuszczonej chacie. Elena jest przerażona, kiedy widzi pająki

Odcinek 80
Elena całuje Hectora, a potem go za to przeprasza i mówi mu, że źle zrozumiała jego uczucia. Hector mówi jej, że jest piękną kobietą i że każdy mężczyzna byłby z nią szczęśliwy, ale on wziął ślub z Rubi. Alejandro mówi Rubi, że nie chce być z dala od niej, i daje jej pierścionek zaręczynowy. Luis jest zdziwiony, kiedy widzi pocałunek Saula i Sofii.

Odcinek 81
Rubi dzwoni do Hectora. Telefon odbiera Elena i mówi, że Hektor śpi, ponieważ musi wypocząć po podróży. Maribel mówi Sofii, że jej matka twierdzi że w dniu, w którym zginęła Sonia, pokłóciła się z Rubi.. Mirabel i Sofia chcą ustalić co się zdarzyło tego dnia. Lucio przyłapuje Rubi i Alejandra na pocałunku.

Odcinek 82
Alexandro pyta Rubi jak doszło do śmierci Sonii. Dziewczyna mówi mu że Sonia wytykała jej problemy z Hectorem. Wtedy szklany most się zarywa. Rubi twierdzi że chciała pomóc Sonii, ale ona umarła. Alejandro nie wierzy jej i mówi że ma zniknąć z jego życia.

Odcinek 83
Alejandro mówi ojcu że prawnik wzniesie sprawę za morderstwo I jeżeli udowodnią jej winę zapłaci za to. Alejandro i Hector kłócą się o śmierć Sonii. Hektor mówi że Rubi poszła się z nią zobaczyć ponieważ miała problem, ale nie jest winna za jej śmierć i wszyscy będą trzymać stronę Rubi, ponieważ nie mam powodu by osądzać ją o śmierć Soni


Odcinek 84
Alejandro mówi ojcu że prawnik wzniesie sprawę za morderstwo I jeżeli udowodnią jej winę zapłaci za to. Alejandro i Hector kłócą się o śmierć Sonii. Hektor mówi że Rubi poszła się z nią zobaczyć ponieważ miała problem, ale nie jest winna za jej śmierć i wszyscy będą trzymać stronę Rubi, ponieważ nie mam powodu by osądzać ją o śmierć Soni

Odcinek 85
Rubi nadal pozostaje w więzieniu dopóki nie przybywa Cohn Aragon i wyciąga ją z niego. Cristina postanawia odwiedzić Rubi, ponieważ jej matka zrobiłaby to kiedy Rubi by jej potrzebowała. Cayetano popiera ten pomysł. Genaro odkrywa że Rubi i Alejandro spędzili razem wakacje w Extapa i mówi o tym Hectorowi, ale ten mu nie wierzy. Pyta się o to Rubi, lecz ona zaprzecza. Rubi, kłóci się z Eleną, która mówi że kocha Hectora. Rubi uświadamia ją że Hector kocha ja i tylko ją.


Odcinek 86
Elena mówi Rubi, że bardzo dobrze wie że Hector jest ciągle o nią zazdrosny, ponieważ ona kocha Alejandra. Rubi mówi jej że to nie prawda, ale jeśli Hector przestanie ją kochać ona zostawi go. Rubi mówi Luci, że Elena wie o tym, że kocha Alejandra

Odcinek 87
Lucio mówi, że Elena jest bardzo dobrym pracownikiem i nie zwolni jej. Elena mówi Hectorowi, że Rubi sprzedała jego akcje hotelu. Hector mówi, że Rubi oszukała go nie pierwszy raz i że on nie dał jej upoważnień do swoich akcji. Mirabel przyprowadza Celie do Alejandra żeby opowiedziała mu co się stało. Celia mówi mu, że kiedy Sonia upadła rubi była przerażona, ale próbowała wyciągnąć szkło z szyi Soni lecz ona już nie żyła. Fernanda ucieka z domu żeby zobaczyć się ze swoim ojcem Marco. Alejandro znajduje ją, a dziewczynka mówi mu dokąd biegnie. Alejandro prosi Rubi o wybaczenie za to że posądził ją o śmierć Soni. Dziewczyna mówi mu że dla niej umarł.

Odcinek 88
Rubi mówi Loreto, że jest pewna iż Alejandro jest ojcem jej dziecka. Cristina mówi Marco, że Cayetano nie rozumie, że Fernanda chce go widywać. Rubi mówi Elenie, że jest w ciąży i że Hektor będzie bardzo szczęśliwy mając dziecko, którego tak pragnął. Mirabel mówi Elenie, że kocha Alejandra od dawna, zanim ten jeszcze poślubił Sonie i boli ją to, że Alejandro wciąż kocha Rubi. Elisa radzi Mirabel walkę o Alejandra ponieważ Rubi jest związana z Hektorem. Luis spotyka Artura i mówi mu, że chciałby poznać go lepiej. Arturo jest szczęśliwy i mówi mu, że będzie się starał żeby Luis zobaczył w nim ojca. Hektor mówi Alejandro, że Rubi spodziewa się jego dziecka i ten ma ją zostawić w spokoju. Alejandro mówi Marco, że Hector jest pewien, że dziecko jest jego ponieważ on nigdy nie był oddzielony od Rubi. Mirabel mówi Alejandro, że go kocha i kochała za nim ten jeszcze ożenił się z Sonią. Rubi idzie do Mirabel, a ta jej mówi, że Alejandro już wie, że ona go kocha i zauważyła, że jest nią zainteresowany dlatego będzie walczyć o jego miłość.

Odcinek 90
Rubi mówi Hectoroei, że Alejandro proponował jej małżeństwo, ale ona go odrzuciła, a nie powiedziała mu tego dlatego, że obawiała się jego chorobliwej zazdrości. Hektor mówi Rubi, że muszą iść do lekarza żeby dowiedzieć się kiedy dziecko się urodzi. Hektor grozi Alejandrowi, że go zabije, dochodzi do bójki między nimi. Genaro mówi Hectorowi, że stracił Lilie i jego chrzestną.

Odcinek 91
Hektor słucha, kiedy Rubi mówi Loreto, że dziecko którego się spodziewa jest Alejandra, jedynego człowieka którego zawsze kochala i kocha, a to że Hektor myśli, że dziecko jest jego jest chwilowe, dopóki Alejandro się z nią nie ożeni. Hektor próbuje ją udusić za to, że zdradziła go z Alejandrem, a dziecko którego się spodziewa jest jego.

Odcinek 92
Elena mówi Hektorowi, że go kocha i zawsze będzie przy nim. Hektor mówi jej, że Rubi przyznała mu się, że go zdradziła. Hektor mówi Rubi, że ona nigdy nie powinna opuszczać domu i powinna być zamykana. Mówi jej, żę Alejandro zawsze był przez nią raniony, a on będzie karać obydwoje przez więzienie jej i jej syna który będzie jego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MiNiUuUcHnA
Fan of Los A and Clase 406
Fan of Los A and Clase 406Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 440
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:22, 10 Wrz 2008    Temat postu:

odcinek 93

Alejandro mówi Maribel że będzie bronił ich wspolnej miłości. Genaro prosi Elisę żeby nie wychodziła za mąż i dała szansę ich małżeństwu. Ona odmawia, poniewaz go nie kocha. Barmudez wychodzi z więzienia i mówi Ernesto, że nie spocznie dopóki nie zemści się na Alejandro. Ernest odpowiada mu że bardzo dobrze wie dlaczego alejandro wysłał go do więzienia

94.

Hektor mówi Alehandro, że nie pozwoli żeby ten przeszkadzał w jego małżeństwie i wychowywaniu ich dziecka, że rubi przyznala sie że oboje go zdradzili ale on jej wybaczył. Alehandro mówi ze teraz kocha Maribel i to z nią chce być. Hektor powtarza to Rubi, mówi ze zazdrosci Alehandro ponieważ Maribel jest przyzwoita. Rubi udaje się uciec.


96

Hektor się wścieka gdy odkrywa ze Rubi uciekła. Rubi mówi Loreto ze Hektor otruł Alehandra bo jest wściekły ze on i Maribel się kochają. Alehandro mówi Markowi że Rubi mu powiedziaa ze Hektor prubowal go otruc, a dziecko którego oczekuje jest jego, ale on nie wierzy jej i wątpi w wine Hektora. Hektor mówi Alehandro że to nie on próbował go zabić. Rui pyta Cayetana czy mogłaby zamieszkać w jego domu, bo chce się czuć bezpiecznie. Hektor przychodzi po Rubi, ale Cayetano ostrzega go że jeśli weźmie Rubi wbrew jej woli to on wezwie policję. Don Genaro mówi Hektorowi że jego ojciec zabił żone z zazdrości i żeby sie lepiej wybrał do psychiatry. Hektor mwi ze ie jest szalony, a jego wściekłość jest stąd że Rubi kochała sie z Alehandrem a dziecko którego sie spodziewa jest właśnie jego. Ale on mimo wszystko nigdy nie da jej rozwodu

97.

Alehandro wyrzuca Rubi z jego domu i mówi jej ze nie ma do niego wstępu. Maribel jest dla niego ważniejsza i to ja kocha. Mowi ze jest pewien ze dziecko Rubi jest Hektora i razem powinni sie nim zająć. Cayetan mówi Hektorowi że Rubi planuje sprzedac biżuterie i zatrudnic adwokata zeby wsadzic go do wiezienia, ale mmo wszystko pomoze jej przez wzgląd na Christinę. Hektor blokuje majątek Rubi i przepisuje go na siebie. Cayetan mówi Rui ze powinna oddac kasę Hektorowi jeśli chce sie z nim rozwieść. Rubi mówi ze nawet jeżeli mu pomoże odzysac pieniądze ona to odkryje. Christina pyta Cayetana czy Rubi wyzbyła sie zemsty, a on odp że Rubi przyznała się że mimo rozwodu z Hektorem chce zatrzymac jego pieniądze. Christina prosi zeby nie stawial jej w trudnej sytuacji bo rubi to jej siostra.

98

Rubi jest zaskoczona widzac Hektora, rozmawiają. On mówi jej że mimo iż ja stracił, będzie sie opiekował jej dzieckiem. Ona mówi mu ze jeżeli bedzie chciala to je usunie. Hektor nazywa ja potworem. Marco mówi Alehandro że trucizna kt go otruto została wczesniej skradziona ze szpitala i że Rubi upiera sie ze to on jest ojcem jej dziecka. Elena znieważa i policzkuje Rubi, mówi ze powinna sie wstydzic tego co zrobila Hektorowi. Rubi prosi ja zeby pomogla jej uciec. Elena prosi Hektora zeby wypuscil Rubi, przekonuje ze trzymanie jej wbrew woli jest przestepstwem. Dzwoni do Genaro, on przyjeżdza i zabiera Rubi do Alehandra. Mowi Ignacio ze dziecko Rubi jest Alehandra.

99.

Genaro mowi Ignacio ze Rubi jest teraz pod opieką Alehandra, bo to on jest ojcem dziecka. Lucio mówi Maribel że Hektor ma poważne problemy z Rubi, bo jej dziecko jest alehandra. Hektor jedzie do alehandra i grozi Rubi i Ignacio bronią. Ignacio prosi by nie zabijał kogos z zazdrosci, Hektor odjeżdza. Rubi probuje przekonać Alehandra że Hektor stał sie taki dlatego ze powiedziala mu że jej dziecko nalezy do Alehandra. Alehandro mowi ze musi jej zocic test bo jej nie wezy. Rubi mówi ze jest jedynym mężczyzną któego kochała, on mówi ze tez ja kiedys kochał, ale teraz jego serce nalezy do Maribel.

100

Badania potwiedzaja ze dziecko Rubi jest Alehandra, Rubi mówi mu ze beda teraz 1 szczesliwa rodziną, jak marzyli. Hektor mówi Elenie, że m wrodzony ojcowski instynkt ale dziekuje bogu ze dziecko którego sie spodziewa Rubi nie jest jego. Rubi mówi Maribel że teraz musi opuścic Alehandra, bo na sie spodziewa jego syna. Maribel jej nie wierzy bo dotychczas tylko kłamała. Alehandro mówi że zaopiekuje sie Rubi i ich dzieckiem ale jej nie poslubi bo kocha maribel. Rubi mówi że Hektor da jej rozwod a potem beda sie mogli pobrac. On odpowiada ze nic go nie zmusi by do niej wrócił. Rubi mówi ze jesli jej nie poślubi to ona nie chce tego dziecka.

101

Rubi mowi Alehandro ze to nie fair ze on odrzuca jej dziecko, ktore zasługuje a matke i ojca i ze beda musieli sie aly czas starac dla bezpieczenstwa ciazy. Alehandro mowi Maribel że nie chce zrezygnować z syna, ale chce spędzic reszte życia tylko z nią. Maribel odpowiada że mimo miłości, nie może skazać dziecka na brak ojca. Rubi szuka Lucia żeby spytać o pomoc w odnalezieniu jej pieniedzy i zmusic Hektora zeby zapłacil za to co jej zrobił. Mówi ze za 3 lata małżeństwa należy jej sie zaplata. Lucio mówi Arturo że poślubi Maribel i bedze sie starał zdobyc jej miłość mimo ze ona kocha innego. Hektor zabiera Elenę na wycieczke.

102.

Hektor chce zaczac zycie z Elena. Rubi mówi Alehandro że nie może przyjąć jego pieniędzy bez miłości i że wróci do starego mieszkania aby tam wychować syna. Rubi prosi Chritinę zeby ją pzryjeła bo Alehandro nie chce jej i dziecka. Christina mówi Alehandro jak wazne jest dla jego syna posiadanie rodziny, on odpowiada ze zaopiekuje sie nim, ale nie wezmie ślubu bez miłości. Rubi ratuje Fernande spod kól samochodu tym samym auto potrąca ja. Alehandro wyjasnia Arturo ze bedzie mial dziecko, ale kocha Maribel i nie opusci jej. On odp ze nie pozwoli krzywdzic jeo córki. Rubi prosi Luci by nie mówił Alehandro że straciła dziecko w wypadku. Maribel spotyka Hektora przytulaja sie zauwaza to Alehandro

103.

Alehandro mówi Hektorowi że nie życzy sobie i nie chce by on był blisko Maribel, ta odżuca Alehandra. Rubi błaga Alehandra by dał jej szanse zeby mogła pokazac mu jak bardzo sie zmienila. On mówi ze kocha Maribel. Rubi mówi ze ni chce być przeszkodą iedzy nimi. Rubi mówi Maribel ze ta jest bardzo samolubna, bo zatrzymujac Alehandra skazuje jej dziecko na życie bez ojca. Maribel mówi ze zerwała z Alehandrem i on poprostu nie chce sie z nia ozenic. Rubi mówi Alehandro że pragnie żeby ich syn odziedziczył jego charakter i nie mial obsesji na punkcie pieniedzy.

104

Rubi całuje Alehandra. Bermudez idzie do Maribel i ostrzega zeby uważała na siebie, bo coś jej sie może stac. Alehandro mówi ze poslubi Rubi jak ta tylko otrzyma rozwód z Hektorem. Hektor mówi matece eleny ze to jej obowiazek zajmowac sie jej córkami. To ona jest odpowiedzialna za to co sie stalo jej corce a nie elena która byla mala dziewczynka. Rubi mówi maribel że bierze ślub z Alehandrem, ta odpowiada ze robi to dlatego ze ona go o to poprosiła, a on poiedzial ze tak naprawde to tylko ja kocha. Elena pyta matke czy jej wybaczy i obie zgadzaja sie na nadrobienie czasu kt spedzily osobno. Alehandro prosi Hektora zeby dal Rubi rozwód bo chce sie z nia ozenic.

105

Hektor mówi Alehandro ze Rubi jest nadal jego żona i on ma prawa do dzieca i bedzie je uznawal jak własne i nigdy nie pozwoli zeby on byl szczesliwy z Rubi. Lucio proponuje Rubi wyjazd do Las Vegas. Ta odpowiada ze ie moze bo musi wziąć ślub z Alehandro, ale nie zapomniala ze musi mu zapłacic dług. Alehandro słyszy jak Rubi mówi Loreto że usunela kalekę Maribel ze swej drogi i ze majac milosc Alehandra + jego pieniadze nie bedzie musiala juz udawac ze jest dobra i saolubna. Alehandro mówi Rubi ze Hektor nie da jej rozwodu. Mówi ze słyszal co mowila Loretto i ze kocha Maribel i nie zmierza oddac jej swoich pieniedzy. Zamierza on poślubic Maribel. Rubi dnajuje Elene i Hektora w Łózku. Elena smuci sie i mówi ze jezeli chce to moze zostac z Rubi ale ona nie bedzie go już pociszac. Hektor niczy paszport Rubi bo mysli ze ta chce wyjechać z Alehandro. Elisa mówi Hektorowi ze Alehandro nie poślubi Rubi.

106

Elisa mówi ze nie wiec co sie stalo pomiedzy nimi ale Alehandro nie poślubi Rubi. Marco mówi Alehandro ze Maribel wyjechala do las Vegas z Lucio zeby zalatwic cos dla jej ojca. Elena mówi Hektorowi z dzieki temu ze ten z zazdrosci podarl Rubi okumenty ta nie pojechala z Lucio do Las Vegas. Mowi ze podjela ryzyko kochajac go i zrobila błąd poniewaz robi uwazala ja za smiecia i włóczęge ale nie chce juz z nim nic więcej robić. Hektor mówi Rui ze wie ze Alehandro ej nie poslubi i proponuje jej rozpoczecie wspólnego życia . Alehandro jedzie do Las Vegas zeby porozmawiac z Maribel, mówi jej ze nie chce poslubic Rubi ale nigdy sie nie wyzeknie jej dziecka. Rubi sie wscieka kiedy sie dowiaduje gdzie Alehandro pojechal. Rubi prosi Loreto o pomoc w jej planie zwiazanym z Hektorem

107

Rubi mówi Hektorowi ze chce z nim zaczac nowe życie. Alehandro i Maribel sa razem. On jej sie oswiadcza i postanawiaja sie pobrac jeszcze tego amego dnia. Hektor szuka rubi zeby powiedziec ze przyjmuje jej propozycje ale ona mu odmawia bo twierdzi ze wciaz jest tym samym zazdrosnym czlowiekiem. Szarpia sie i ona upada umyslnie na podloge. Rubi mowi Lucio ze ma plan jak rozdzielic Maribl i Hektora i potrzebuje jego pomocy. Lucio chce by zaplata byl weekend spedzony z nim. Rubi dzwoni do Alehandra i mowi ze jest w szpitalu bo upadla i ma ryzyko poronienia. Ignacio potwierdza jej slowa, Alehandro mowi ze jego syn jest w niebezpieczenstwie a ich wesele z Maribel jeszcze sie nie zaczelo. Marco mowi Cayetano ze ten ma guza móżgu.


108

Rubi mówi Alejandro ze poroniła i chce zostac sama, mówi jeszcze że w takiej sytuacji woli umżeć. Marko mówi Cayetano że jego guz jest niemożliwy do zoperowania i zostało mu kilka miesiecy życia, ten prosi marka żeby nie mówił nic Chrstinie. Alehandro pyta Rubi jak upadła, ta mówi ze pokłucia sie z Hektorem, zaczeli sie szarpać i on nią rzucił. Alehandro z Hektorem biją się. Rubi mówi Loreto że wszyscy uwierzyli ze dopiro teraz poronila i ze dzieki temu ze wplątala w to Hektora, on za to zapłaci jej i nauczy sie nie odbierac jej kasy. Elena mówi Hektorowi ze jest pewna ze to nie on przyczynił sie do poronienia Rubi. Hektor probuje przekonac ja zeby do niego wróciła, bo teraz zdaje sobie sprawe jaka Rubi naprawde jest i rozwiedzie sie z nią. Elena odrzuca propozycje. Hektor pyta Rubi dlaczego ona tak mocno go nienawidzi, dlaczego zranila go tak mocno i wini go za poronienie.

109

Rubi mówi Hektorowi ze on nigdy nie dowiedzie ze jej ni pchnał i ona go zniszczy. Hektor pyta dleczego ona odpowiada ze tak jest jej wygodnie. Hektor probuje wymusic na niej powiedzenie prawdy, ale Rubi krzyczy ze on probuje grozic jej zeby powiedzała kłamstwa. Ignacio, Elisa i Genaro wierza w te kłamstwa. Maribel mówi Alehandro że widziala go całujacego sie z Rubi i pyta co w takim razie bedzie z nimi. Hektor mówi Elenie ze Rubi dopuscila sie kłamstwa ale on zrobi wszystko zeby udowodnc ze nie jest mordrca. Hektor dowiaduje sie ze Rubi poonila w dniu w ktorym potracił ja samochod. Biegnie do niej do szpitala i probuje ja zmusic do powiedzenia prawdy Alehandrowi. Rubi udaje sie uciec, Hektor dogania ja, zaxczynaja sie szarpac, padaja na ziemie i rubi udaje sie złapc kamien którym uderza w głowe Hektora, en pozostaje nieprzytomny. Elena mówi Luciowi ze odchodzi bo zamierza rozpoczc nowe zycie z Hektorem, gdyż ten rozwiedzie się z Rubi. Rubi mówi Alehandro ze Hektor probował ją zabic, ale ona uciekła. Hektor ma wypadek. Marko mówi Alehandro ze Hektor bardzo ucierpial w wypadku.

110

Marko mówi Alehandro ze Hektor ma skręcony (złamany) ręgosłup. Maribel mówi Paco ze popełniła błąd zakochując sie w Alehandro, gdyż Rubi nigdy nie da im spokoju. Paco odpowiada ze ten czuje sympatie i zal spowodowana poronieniem Rubi, ale kocha tylko Maribel. Alehandro mówi Marcowi ze Hektora trzeba operowac, ale on nie może tego zrobić bo wciąż jet na niego zły. Marko odpowiada ze to jest jego obowiązek jako lekarza i musi mu pomóc. Rubi mówi Alehandro ze Hektor probował ja zabic i ona wcale nie czulaby sie dobrze gdyby Hektor przeżył, sugeruje ze moze go zabic. Elena pliczkuje Rubi i ostrzega ja ze zrobi wszysko by a zdemaskować, gdyz wie że Hektor nie ma nic wspólnego z jej poronieniem. Lucio mówi Rubi ze jest najwyzszy czas aby zaczeła spłacać swoj długi w stosunku do niego. Alehandro operuje Hektora i mówi Larze i Ernesto ze nie jest w stanie zatrzymać krwawienia. Hektor w bólu i cierpieniu unosi sie i prosi Maribel i Alehandra o wybaczenie po czym umiera. Rubi mówi Loreto cynicznie ze Hektor umarł i nikt nie stanie jej juz na drodze i jezeliAlehandro go ni uratowal to znaczy ze ja kocha. Alehandro mówi Maribel ze czuje sie bardzo winny śmierci Hektora.

111

Aleandro mówi Maribel że zignorował to co sie działo na chirurgi bo wszystko szlo dobrze dopuki Hektor nie zaczal krwawić tak ze nie dało rady tego powstrzymac. Loeto pyta Rubi czy naprawde uważa ze Alehandro przyczynił sie do śmierci Hektor i specjalnie mu żle udzielił pomocy. Rubi odpowiada ze tak, bo jedyna szansa Hektora byloby kalectwo do konca życia. Rubi twierdzi ze Alehandro wyeliminował Hektora i ten sekret ich jezcze bardziej złczył. Elisa policzkuje Alehandra i oskarza go o zabicie Hektora dla tego zeby byc z Rubi. Alehandro mówi o wszystkim co sie stalo podaczas operacji na chirurgii i opowiada im ze wszysko wskazywalo n to ze operacja sie uda i on zignorował to co wywołło HEMORRHAGE??? co zabiło Hektora. Rubi mówi cynicznie ze teraz jest wdową, jest wolna i bedzie zyc z Alehandrem. Maribe odpowiada zeby nie była tego taka pewna. Lucio spędza noc z Rubi i mówi ze chce ja zabrac do Paryża, ta odpowiada ze pojechac jesli zostanie hrabina. Lucio mówi jej ze jest to niemozliwe ale moze jj dac mnóstwo pienidzy. Elisa prosi Christine zeby opuściła pogrzeb Hektora. Alehandro został aresztowany za bycie podejrzanym w sprawie smierci Hektora.

112

Obrońca mówi Alehandro ze śmierć Hektora była sprowokowana i zamierzona i bardzo mozliwe ze spedzi w ciasnej celi w więzieni 40 lat. DR Lara mówi Marco ze Alehandro przeprowadził ta chirurgiczna operacje bardziej ostroznie niz wielu innych lekarzy i nie zrobił nic zle. Marco mówi ze Hektora krew nie chciala krzepnąć. Lorena zrywa z Paco, ten mówi ze ja kocha ale czuje pociąg do Ingrid. Bermdez mówi Lucio ze Gascon podał Hektorowi srodek na (nie krzepniecie lub krzepnieci nie jestem pewna) krwi. Smieje sie ze teraz Alehandro poniesie konsekwencje i nie bedzie maił ani Rubi ani Maribel. Elisa grozi ze bedzie kweststionowac wole Hektora ktory zostawil wszystko Rubi. Rubi mówi Elenie ze teraz jest wolna i bedzie szczesliwa z Alehndro. Elena mówi ze ten bedzie iedzial w wiezieniu. Lucio mówi rubi ze pomoze wyjsc z wiezienia Alehandro jesli ta zgodzi sie byc jego. Alehndr mówi Rubi ze on nigdy sie nie przyzna do zabicia Hektora. Rui mowi Lucio ze pojedzie z nim do paryza.

113

Rub mówi Luciowi ze ona bedzie milionerka wyciagnie Alehandra z więzienia i z nim zostanie. Lucio kupuje jej mieszkanie. Bermudez idzie do więzieniaza usiłowanie Pozbycia Alehandra jego kariery i wolności. Cayetano prosi Marco zeby ten zaopieował sie Christina i Fernanda gdy en umrze. Rubi mówi Maribel ze wie kto jest zamieszany w śmierć Hektora i wyciągnie z więzienia Alehandra tylko wtedy gdy ta go opusci. Rubi mówi Marco ze jest pewna ze Ernesto jest synem Bermudeza. Marco mówi Ernestowi ze jest pewnien ze pomogł wsadzic ojcu Alehandra do więzienia, ten odpowiada ze nie mial z tym nic wspólnego poza tym jego ojciec zewsze mu mówił ze Alehandro był chciwy ale on widział Gazcona opusczajacego pokój Hektora przed odwieziniem go na chirurgie. Maribel mówi Rubi ze opusci Alehandra ale jest pewna ze on kocha własnie ja bo o maly włos nie zieli ślubu w Vegas i ze Rubi nie sprawi żeby Alehandro zapomnial o niej Maribel. Bermudez grozi Lucio bronią i mówi mu ze ten go zdradził, szarpia sie i Lucio zostaje trafiony, Bermudez próbuje uciec i zastrzela Ernest. Marc mówi Elenie ze osoba która zabiła Hektora to Gazcon, Bermudez i Lucio. Lucio mówi Elenie ze papiery kt jej pokazał, pomoga pokonac Rubi. Umiera

114

Marco mówi Mribel ze Ernesto był ofiara swego ojca i Lucio zapłacił swoim życiem więc Alehandro zostanie zwolniony. Maribel mówi ze jest szczesliwa ale nigdy go juz nie zobaczy. Rubi mówi Loreto ze teraz ma i miłość i pieniądze. Elena mówi Rubi ze jej spadek i dom który odziedziczyla jest nic nie wart a poza tym Hektor mial mnóstwo długów któr ona musi spłacic jko jego żona. Rubi mówi Alehandro ze stracila pieniadze bo lucio zemscil sie na niej za to ze pomogła mu wyjsc z wizienia. Elena mówi Alehandro ze Rbi była kochanka Yaga i Lucia i zniszczyla życie Hektora i zeby on nie pozwolił zeby zniszczyla takze jego. lehanro mówi Rubi ze wie o tym Ze Hektor nie był odpowiedzialny za strate ich dziecka poniewaz kiedy jej sie oswiadczyl n juz nie byla w ciazy. Mowi jej ze czuje o niej wstret i wraca do Maribel i bierze z nią slub. Rubi mówi mu ze Maribel go nie kocha i usunęła ię na bok, kiedy dowiedziala sie o jej PREGNANCY i poprosiła ja o opuszczenie go jesli chciala zeby Rubi wyciagnela go z wiezienia. Alehandro mowi jej ze miłość Maribel jest prawdziwa. Rubi krzyczy na niego ze nigdy nie pozwoli mu byc szczesliwym, spada w dol ze schodow. Alehandro ratuje jej życie musza jej amputować jedna z jej nóg

115

Christina mówi Rubi ze amputowali jej noge by ja ocalić. Rub mówi Alehndro ze jest teraz niepelnosprawna ale niewazne jak ona odzyska swoje piekna. Loreto mowi Rubi ze wszystko zaplacila za zycia i teraz musi odzalowac za wszystko co zrobila zlego innym, ta odpowiada ze jeszcze sie zemsci.


KONIEC


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez MiNiUuUcHnA dnia Śro 19:23, 10 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tellenowellezycie.fora.pl Strona Główna -> Cena marzeń (Rubi) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Programosy.
Regulamin